Změny v PvP a Cyrodiilu

| 2.3.2016 │ Novinky

Není tomu poprvé, co nám vývojáři slibují vylepšení PvP. Ačkoliv nás ujišťují, že se jedná o jednu z jejich hlavních priorit, na opravách (nejen lagů) pracují téměř neustále. Většinou jejich výsledky práce nejsou příliš vidět, ale v chystaném update slibují, že jejich práce na změnách bude konečně trochu viditelnější. Zaměří se na ability, na bonusy armorů a na interakci a propojenost champion pointů. Dale přibudou nové prvky do hry a pozmění se kampaně. Lagům a dlouhým load screanům se budou také věnovat, ale na ty dojde spíše postupem času v nadcházejících aktualizacích.

teso-Forward Camps

Forward Camps

„Za 20 000 aliančních bodů si budou moci hráči zakoupit speciální item “Forward Camp”. Ten umožní vytvoření místa pro respawn mrtvých aliančních spoluhráčů. Camp je omezen na 20 použití. Předmět prodává obchodník s obléhacími stroji a k uskutečnění nákupu je potřeba dosáhnout aliančního ranku číslo 6. ( Zajímavost: Tento předmět již ve hře existoval před více než rokem, ale po pár dnech uvedení do hry byl tenkrát z nějakého důvodu odstraněn.)“

Další informace jsou, že Forward Campů bude moci být současně aktivních na jedné mapě maximálně 10 z každé aliance a budou mít i nadále omezení, že je nepůjde dávat jeden vedle druhého. Vybudovat takový tábor stačí použitím itemu z quick slotu, podobně jako položení obléhacích strojů. Camp na respawn můžete použít pouze, pokud jste umřeli někde poblíž, tzn. bude tam daný radius pro použití konkrétního Campu. Mezi jednotlivými respawny pro každého hráče je nutno respektovat časový limit 2 minuty, než se stejný člověk může v Campu respawnout. Toto časové omezení platí celkově na každý Camp-respawn. Campy mizejí mnohem rychleji (mají mnohem menší životnost) než obléhací stroje a tak je používejte moudře a s rozvahou.

Změny v kampaních

Azura’s Star a všechny non-veteran kampaně se budou hrát bez výhod z Champion pointů. Bude tam moci tyto body získávat expením, ale nebudete je moci využívat. Více informací zatím nebylo zveřejněno.

teso-obchodnik-undaunted

Obchodník s Monster Sety a PvP gearem

Nový obchodník z Undanted, který prodává Monster Sety a další vzácné věci se bude jmenovat Adhazabi Aba-daro the Golden. Setkat se s ním můžete 2x týdně, vždy o víkendu. Jeden víkend bude prodávat nárameníky náhodně vybraných setů a druhý víkend může nabídnout helmy. Nikde však není psáno, že by se helmy a nárameníky vzájemně doplňovaly v rámci přidružených víkendů (tzn. že nikde nebylo potvrzeno, že si za dva víkendy složíte komplet Monster Set). Co je ale potvrzené je to, že bude k dostání vždy na výběr z heavy, medium i light varianty. Platit mu můžete v Aliančních Pointech nebo můžete obětovat své Goldy. Levné to ale rozhodně nebude. Kromě Monster Setů bude prodávat i vzácné a oblíbené sety z Aliance War. Pokud o některou věc stojíte a nemáte to štěstí vytáhnout si vhodný kus armoru v daily pledges nebo vás prostě nemají Bosové rádi a nechce vám dropnout vysněná Monster Helma, tak vám asi nezbyde nic jiného, než navštěvovat Adhazabi každý víkend.

Kde můžete obchodníka najít?

Aldmeri Dominion: Western Elsweyr Gate
Daggerfall Covenant: Northern Highrock Gate
Ebonheart Pact: Southern Morrowind Gate

 

 1. Autor: Jestera | Přidáno: 7.3.2016, 09:26

  pokud je pravda že za horší plynulost pvp může neustálé přepočítávání set bonusů a champ pointů jak nás tím krmí dokola Zenimax tak by večer měla být Azura star výrazně lepší že …. uvidíme … na druhou stranu lidi reportují až o polovinu menší fps na preview než je ted na live …

  viz http://forums.elderscrollsonline.com/en-GB/discussion/248888/fps-thieves-guild-optimization-discussion

  64 client bude až později v incremental

 2. Autor: Prdeli.Nakopavac | Přidáno: 19.3.2016, 12:08

  4au na fórum se nedostanu. Tak to zkouším tu po patchu někdyz minulého týdne mi nejde elder spustit.
  Píše to nesmysli kritická chyba direktuX, ten sem přeinstaloval a chyba trvá. Nevíte někdo co s tím?

 3. Autor: Mrakos | Přidáno: 30.11.2016, 03:28

  Pre tých čo majú rovnaký problém ešte doteraz s tým DirectX a predtým im hra išla. Mne to robilo tiež, preinštaloval som ovládače od grafickej karty na staršiu verziu a spustil hru ako administrátor. Dôležité bolo spustiť ako Administrátor. Bez toho mi to nechcelo ísť. Od vtedy nemám problém.

Napsat komentář

Jak mít vlastní obrázek u komentářů

Zaregistrujte se na stránkách Gravatar.com, připojte si k účtu e-mail, který používáte na MMOzone.cz a nastavte si libovolný obrázek.

Snažte se v komentářích držet tématu, na rozsáhlejší diskuse je vhodnější naše fórum

Page 1 of 0