Započal festival The New Life

| 16.12.2016 │ CrownStore| Festivaly

Blížící konec roku si nyní můžeme zpestřit bujarými oslavami, kterých se po celém Tamrielu účastní téměř každý. Slavností si můžete užít i vy, stačí navštívit pár míst a nechat se shrnout k tanci, zábavě a nebo třeba ke koulovačce bahnem. Odměny vás neminou.

Tamriel obývají rozdílné kultury a tak i oslavy mají odlišný průběh. Jak se do nich zapojit a co můžete získat? Pojďme si shrnout potřebné informace.

Začít můžete dvěma způsoby – buď si zakoupíte bezplatný scroll z Crown Store, který se jmenuje „The New Life Festival Scroll“, čímž se vám aktivuje quest a na mapě ukáže, kam máte jít a s kým si máte promluvit, popřípadě můžete rovnou navštívit stan, který se nachází u jižní Wayshrine hned pod městem Windhelm. Ve stanu se také nachází sud, kde si můžete natočit medovinu „Breda Magnificent Mead“ a ta vás příjemně povzbudí XP boostem (+100%) na 2 hodiny. Pokud vám nápoj chutná, můžete jej pít znovu a znovu a užívat si výhod s ním spojených až do skončení festivalu (4.ledna 2017). V průběhu vás může oslovit v Crown Store nějaký zajímavý mount nebo obleček a pokud chcete předem vidět, co se chystá, tak se můžete tímto odkazem přesměrovat na oficiální stránky.

Breda – žena, jejíž medovinu si rozhodně nenechte ujít.

Breda vám každý den nabídne návštěvu všech devíti míst, kde se můžete pobavit různými aktivitami. Pokud splníte co máte, dá vám vždy dárek a v něm můžete najít náhodné odměny.

Seznam všech zadávaných questů:

Castle Charm Challenge (Bretoňská verze oslav)
Fish Boon Feast (Argonianské oslavy)
Lava Foot Stomp (Dunmeři a jejich slavnost)
Mud Ball Merriment (Bosmerská variace)
Signal Fire Sprint (Redguardské pojetí)
Snow Bear Plunge (Nordská verze)
Stonetooth Bash (jak slaví Orkové)
The Trial of Five-Clawed Guile (Khajiitské tradice)
War Orphan’s Sojourn (slavnost podle Altmerů)

Odměny:

– Nové speciální recepty (např. na max stamina + stamina recovery se stejnými staty, ale s alternativními ingrediencemi, než je tomu u dosavadní verze „Orzorga“ receptu, tzn. bez použití columbine)
– Stránka z nového kolektovatelného motivu Skinchanger (pro náhled na webu ESO-fashion klikněte zde)
– Kámen vzhledu „Wolfsbane Incense“ na výrobu předmětů v novém motivu Skinchanger
– Náhodný craft-materiál (jídlo či rostliny na alchemii) nebo glyph
– Několik jednorázových „trofejí“, které vám umožní na chvíli žonglovat s dýkami, chrlit oheň, polykat meče a jiné
– Runebox s oblečením (Bather’s Towel), čepicemi (Filigered Hood, Fur Hood) nebo s mementem (Mud Ball Pouch), který vám umožní házení bahna po lidech kolem vás i po skončení festivalu

Zahájení eventu se účastnily zástupy lidí už od první minuty.

Napsat komentář

Jak mít vlastní obrázek u komentářů

Zaregistrujte se na stránkách Gravatar.com, připojte si k účtu e-mail, který používáte na MMOzone.cz a nastavte si libovolný obrázek.

Snažte se v komentářích držet tématu, na rozsáhlejší diskuse je vhodnější naše fórum

Page 1 of 0