Wrathstone a Update 21

| 25.1.2019 │ Článek| DLC| Novinky

Zde začíná doba draků! Představení nových vzrušujících dungeonů přichází s DLC Wrathstone a společně s nimi i velké změny základní hry jako součást Updatu 21.

Wrathstone DLC game pack přichází a bude dostupné zdarma pro všechny ESO Plus hráče a také k zakoupení za Crowny v in-game Crown Storu. Tento nový DLC dungeon pack pošle Vás a váš tým do hlubin skryté minulosti Tamrielu pomocí dvou nových dungeonů: Depths of Malatar a Frostvault.

Vedle nového dungeon packu přichází Update 21 a přináší sérii nových vylepšení a funkcí zdarma pro všechny hráče, včetně nových Battlegroundových map a PvP odměn, změn pasivních abilit, update Guild Traderů a mnoho dalších!

ODHALTE WRATHSTONE

Jak jsme odhalili v našem Elsweyr cinematic traileru, Imperiální Kancléř Abnur Tharn použil Wrathstone tablet, který otevřel „Halls of Colossus“ a vypustil hordu nemilosrdných draků na Elsweyr i další. Ale jak dokázal najít obě poloviny této mocné relikvie? Tyto 2 nové dungeony vám poví první část příběhu sezony draků a ukáže jak jste společně se slavným Redguardskám učencem Tharayya (vrací se do obou dungeonů!) nalezli tyto dlouho ztracené relikvie.

Vstup do Frostvault byl odhalen a toto dříve ztracené Dwemerské sklepení je otevřené pro průzkumníky i lovce pokladů. Zatímco se vaše důvody pro vstup do hlubin tohoto mrazivého dungeonu mhou lišit od důvodů Tharayya, musíte oba zápasit s místním Gobliním kmenem, který považuje ruiny za svůj domov. Buďte opatrní, je to stále komplex Dwarvenů plný nebezpečných automatonů a smrtících pastí čekajících kdo se vydá do srdce tohoto starobylého zařízení.

Dejte si pozor na strážce z Malataru

Jaká tajemství leží uvnitř potopené Depths of Malatar? V tomto dungeonu Vy, vždy zvědavý Tharayya a duch jeho ztracené ženy musíte riskovat v tajné Imperiální pevnosti a pod ní objevit starobylé Ayleidské ruiny. Vy a váš tým však nejste první kdo se snaží odhalit tajemství Malataru. Ztracená Imperiální legie a zářící Daedrický agent stojí mezi vámi a vaši starobylou mocí která přinesla zkázu svým původním obyvatelům.

Frostvault i Depths of Malatar mohou být dokončeny na obtížnost Normal, Veteran a Veteran Hard Mode a jsou určeny pro skupinu čtyř hráčů. Po dokončení budete odměněni novými mocnými sety a unikátními collectibles, které obsahují nový skin a peta! Navíc, jakmile vstoupíte do jednoho z těchto dvou nových dungeonů, tak získáte „Ayleid Royal Crown hat“.

Vhodné pro krále!

NOVÉ BATTLEGROUND A PVP ODMĚNY

Update 21 také přináší spoustu změn do PvP jako část updatu základní hry. Zejména obsahuje fantastický nový battleground: Eld Angvar. Tato nová aréna je umístěna někde mezi světy, takže sledujte kam šlapete při pohybu mezi platformami mapy!

Boj ve světě mimo Tamriel!

Tento update také přináší nové odměny za PvP, včetně Elinhir Arena Lion pet (lze získat za Arena Gladiator Proof) a vzhled zbraní, který reprezentuje 3 Battlegroun týmy: Pit Daemons, Stormlords a Firedrakes.

PŘÍDAVKY A VYLEPŠENÍ V ZÁKLADNÍ HŘE

Jako další můžete najít pomoc jak dokončit více obsahu v ESO zónách, Update 21 představuje nový Zone Guide systém. Tento nový nástroj bude přístupný z vašeho Group & Activity Finderu nebo z mapy a umožňuje vám vidět postup v jakékoliv zóně Tamrielu, nebo mimo. Sleduje aktivity jako jsou příběhové úkoly, Wayshriny, Delve, Striking Locals, Skyshardy a mnoho dalších. Můžete použít tento nástroj k získání questu potřebného pro další úkol v pořadí, začínající v zone questech. S tímto novým systémem může každý kdo vstoupí do Tamrielu snadno najít své další dobrodružství a pomůže mu dokončit zóny na 100%.

Update 21 také přináší zlepšení Guild Trader UI, dá vám možnost najít specifický předmět podle jména, možnost vidět cenu za jednotku a najít vaše předchozí vyhledávání. Také jsme přepracovali UI v „general“ a přejmenovali kategorie předmětů, aby lépe odrážely co lidé hledají a tím vytvořili celkově uživatelsky přívětivější dojem. Tento Update také přináší změny v Racial Passive abilitách. Tyto ability byli změněny, aby podpořili více herních stylů a přispívali jejich bonusovými výhodami, stejně jako zajištění aby každá rasa měla svou vlastní výhodu v herním stylu. Více informací si můžete přečíst na foru.

Je tady mnohem více updatu, oprav a přídavků které přijdou společně s Update 21 a Wrathstone – obojí je momentálně dostupné na PTS (pouze pro PC/Mac), tak proč se nepřipojíte a nezkusíte si to sami?

Zdroj >>ZDE<<

Napsat komentář

Jak mít vlastní obrázek u komentářů

Zaregistrujte se na stránkách Gravatar.com, připojte si k účtu e-mail, který používáte na MMOzone.cz a nastavte si libovolný obrázek.

Snažte se v komentářích držet tématu, na rozsáhlejší diskuse je vhodnější naše fórum

Page 1 of 0