Web info

Je nám ctí Vás přivítat na první a dosud jediné československé fanstránce MMORPG hry Elder Scrolls Online od Zenimax Online Studios.

Příběh webu začal v květnu 2012, kdy se dva fanoušci Elder Scrolls série rozhodli založit portál, který bude českou a slovenskou komunitu informovat o všech novinkách ohledně Elder Scrolls Online. Naše úsilí se ještě zvýšilo ve chvíli, kdy jsme zjistili, jak špatná mediální kampaň je v česku a na slovensku proti hře vedena. Postupem času jsme se proti naší vůli stali jediným objektivním informátorem o hře.

Od té doby se situace mírně změnila. Elder Scrolls Online si po počátečním přívalu nelibosti médií našel své věrné fanoušky, a tým tvořící tento web se rozrostl. Naše filozofie se však nezměnila: Cílem webu je stále přinášení objektivních informací o hře jako takové, i o společnosti, která ji vyvíjí.

Založili jsme také československou gildu se sídlem na těchto stránkách — Semper Fidelis. Cílem Semper Fidelis je sjednotit československou komunitu, a dosáhnout ve hře největších možných úspěchů. Ze všeho nejvíce však chceme být přátelskou skupinou lidí, se kterými bude radost hrát. Každý si mezi námi bude schopný najít své místo, ať už hardcore hráči, či ti, kteří mají na hraní jen hodinu – dvě denně.

Pokud chcete být součástí komunity, kterou jsme zde nastínili, směle do toho. Zaregistrujte se na webu, na našem fóru, a pojďme spolu kráčet vstříc vydání Elder Scrolls Online.

– tým ElderScrolls-Online.cz