VYTVOŘ SI HEZČÍ DOMOV S UPDATEM 20

| 15.11.2018 │ Článek| Novinky

UŽIJTE SI NOVÉ NÁSTROJE

S updatem 20 zavádíme 2 nové nástroje pro dekoraci domů: UNDO (vrátit) a REDO (předělat) a také možnost propojit a posunout několik předmětů najednou.

Update 20 přináší 2 důležité zlepšení kvality života pro dekoratéry domů v Tamrielu. Naučte se jak lépe zařizovat nábytek v tomto článku.

Undo a Redo

Nové funkce vám umožní vrátit zpět změny, případně je zase obnovit během zařizování vašeho domku. Při dekoraci domu můžete použít undo a redo až 200x zpět po sobě, tím je myšleno, že můžete svou práci přetočit zpět na konkrétní dřívější rozestavení. Funkce undo může dokonce vrátit vybavení zpět do vašeho inventáře.

„Často, když vejdu do nového domu (zejména když je to vybavená verze), myslím si že je to opravdu pěkné a není potřeba na cokoliv sahat,“ říká Cullen Lee, jeden z ESO System Designers (systémových dizajnérů). „Ale nyní, když se mi nelíbí mé nové rozmístění, tak můžu vše vrátit zpět.“

Propojení předmětů

S novou funkcí propojení předmětů můžete propojit několik předmětů a přesunout celou scénu. Dříve jste při přesunutí scény museli posouvat každý předmět po jedno, ale nyní můžete vybrat „parent (dále v článku primární)“ předmět a připojit k němu až 50 „child (dále v článku sekundární)“ předmětů, což vám umožní přesunout všechny najednou. Můžete také vybrat „sekundární“ předmět a přiřadit k němu další. Vytvoříte tak podskupinu pro snadnější úpravu.

Při pohybu na předmět můžete vybrat nastavení propojení a zvolit které předměty propojíte. Když přesunete první předmět, tak se s ním posunou i další, nicméně můžete stále hýbat sekundárními předměty a přesunout je kam chcete bez narušení celé scény.

„Cílem propojení je umožnit hráčům upravovat jejich tvorbu bez nutnosti přesouvání každého předmětu zvlášť,“ vysvětluje Cullen. „Například: herní stůl může obsahovat 30 i více předmětů, které vytváří celou scénu. Přesunout vše po jednom není žádná sranda a nemusíte vše přesunout perfektně. Nyní můžete přesunout celou scénu rychle a přesně!“

Během vaši práce v domě jsou všechny nedávné akce zobrazeny v záložce „History,“ díky čemuž můžete snadno najít změny a nově přidané předměty.

Zdroj >>ZDE<<

Napsat komentář

Jak mít vlastní obrázek u komentářů

Zaregistrujte se na stránkách Gravatar.com, připojte si k účtu e-mail, který používáte na MMOzone.cz a nastavte si libovolný obrázek.

Snažte se v komentářích držet tématu, na rozsáhlejší diskuse je vhodnější naše fórum

Page 1 of 0