Vytváření Elder Scrolls Online: Scamp

| 15.8.2013 │ Novinky

A máme tu další video o vytváření našich budoucích nepřátel v Elder Scrolls Online. Tentokrát krátký článek a video pojednává o Rarachvovi, nepříteli, který se vyskytuje napříč celou sérií Elder Scrolls. Tato Daedra je vd rtivé většině případů velmi hloupá, vynahrazuje to ovšem svými hojnými počty.

Pokud se chcete o Rarachovi a o tom, jak byl vytvářen, dozvědět více, přečtěte si dnešní článek, který pro vás připravil Ymeriss.

Nestvůry, které obývaji Tamriel přichází ve všech tvarech a velikostech, od velkých bestii j

ako jsou Wamasové, až po malé, ale stále potenciálně smrtelné nepřátele jako Scampi. V tomto článku se podíváme blíže na malou, zlomyslnou Daedru a na to, jak se dostala do ESO.

Fanoušci Morrowindu a Oblivionu rozhodně tyto Daedry poznají. Scampove jsou malí, nejsou nějak vyznamně inteligentní, ale jsou hbití bojovníci, kteří se vyžívaji v krutosti stejně jako jakákoliv jiná, velká Daedra. Často jsou vyvoláváni, aby vykonali lehčí úkoly a dělali dobré (i když občas neposlušné) poslíčky a služebníky.

V ESO chceme, aby Scampi měli velkou osobnost navzdory malé postavě. Jako vždy, se pozorně díváme na existující díla a lore Scampu, než začneme tvořit návrh. Naši umělci chtějí zachytit Scampí hbitost a postoj v jejich návrzích, aby dali našim animátorům dobrý základ, ze kterého je možno pracovat, protože je důležité dát Scampům unikátní vzhled.

I přes to, že série Elder Scrolls jsou převážně seriózní, všichni víme, že je zde mnoho vtipů k nalezení. Chování Scampů (lépe řečeno jejich melodramatická animace smrti) může být komická, ale sedí postavě a chování velice dobře. Jejich ability jako firebally vypouštěné z rukou a pršící z nebe jsou intenzivní a vážné a dělají postavy větší než jejich hlas a chování doopravdy jsou.

Scampí hlas má v sobě také trochu humoru. Několik monster v ESO mluví jejich vlastním jazykem, které nejsou rozpoznatelné hráči. V minulosti i teď uslyšíte Scampy šíleně žvatlat v jejich vlastním jazyku, kterému se po poslechnutí jednou či dvakrát zasmějete. Přesto, buďte pozorní! Scampové jsou stále nebezpeční a můžete se ocitnout ve smrtelné ohnivé situaci, pokud se budete smát dlouho.

Napsat komentář

Jak mít vlastní obrázek u komentářů

Zaregistrujte se na stránkách Gravatar.com, připojte si k účtu e-mail, který používáte na MMOzone.cz a nastavte si libovolný obrázek.

Snažte se v komentářích držet tématu, na rozsáhlejší diskuse je vhodnější naše fórum

Page 1 of 0