Slavíme výročí Thieves Guildy

| 10.3.2017 │ event

Celý rok uběhl od vydání DLC Thieves guildy a nyní máme možnost jej řádně oslavit. Máte pocit, že jste to s oslavami přehnali, protože už vidíte všechno dvakrát? A co když to není klam?

Co všechno spadá do dvojitých odměn?

Především všechny volně dostupné crafting materály, které se dají sbírat ze země. Tudíž pokud v oblasti Hew’s Bane seberete ze země rostlinu, dřevo či jiné materiály, obdržíte dvojnásobné množství, než kdy jindy.

Odměny za heisty jsou zdvojené – resp. pokud heist uděláte na „normální“ odměnu, získáte jeden balíček a pokud ho splníte perfektně i s bonusy, dostanete tyto balíčky rovnou dva. Každý balíček obsahuje kromě jiných věcí i stránku motivu Thieves Guild.

Sbíráte rádi motivy? Tak to by vás mohlo zaujmout, že dvojité odměny se týkají i lístků motivu Outlaw, jež se dá získat z bossů v Hew’s Bane. Dva jsou venkovní World-bossové, ale motiv padá z těch schovaných v dungeonech. Co boss, to jiné stránky motivu.

Nesmíme zapomínat, že součástí DLC je i trial a v něm též dropují lístky motivu. Nafarmit si dro-m‘Athra motiv lze z trialu Maw of Lorkhaj. Sice se to nikde oficiálně nepíše, ale máme s hráči vyzkoušené, že se to týká pouze veteran verze tohoto trialu.

Plánujete si DLC zakoupit? Využijte slevu -25%, která na něj momentálně je v Crown Store.

Oslavy končí 20.3.2017 v 10:00 AM EST (tj. 15:00 našeho času).

Dva návštěvníci dungeonu v Hew’s Bane, kteří plánují slavit po svém.

Napsat komentář

Jak mít vlastní obrázek u komentářů

Zaregistrujte se na stránkách Gravatar.com, připojte si k účtu e-mail, který používáte na MMOzone.cz a nastavte si libovolný obrázek.

Snažte se v komentářích držet tématu, na rozsáhlejší diskuse je vhodnější naše fórum

Page 1 of 0