Vyrobené zbraně a štíty

| 6.3.2014 │ Článek

Včera se s námi vývojáři ze Zenimax Online Studios podělili o překrásný obrázek vyrobených zbraní a štítů, které můžete v ESO ucraftit. Crafting, neboli výroba vlastních předmětů bude v The Elder Scrolls Online podstatnou součástí hry. Crafting bude hrát veledůležitou roli a zasvěcený crafter bude moci vyrábět věci nejvyšší kvality. Podívejte se na tento nový obrázek, který shrnuje několik předmětů, které budeme moci vyrobit.


 

Kováři v Tamrielu přidávají svůj soukormý rukopis všemu, co vyrobí, ať už jde o štíty, zbraně, nebo zbroj. Mohou si vybrat z různých stylů, bonusů a speciálních bonusů, kterým se říká traity. Mistři kováři a tesaři mohou vzít kus brnění a – s tím správným materiálem – jej přetvořit na předmět hodný skutečného hrdiny. Zenimax nám na tomto obrázku představuje malý příklad z předmětů, které ve hře můžeme vyrobit pomocí kovářství. Reprezentovány jsou předměty všech stylů, ale opakuji – jde jen o velmi malý příklad. Už teď se hráč může naučit celých 15 výrobních stylů!!!

a64a163033cc38f494d0fa5029af5a09

final

 1. Autor: BigHarold | Přidáno: 6.3.2014, 09:52

  Jen bych upřesnil že to jsou výrobky ne jen kovářů. Kovář dělá jen heavy armor a melee zbraně. Štíty, hole a luky stejně jako medium a light zbraně dělají jiní.

 2. Autor: Unibu | Přidáno: 6.3.2014, 16:08

  Ano, crafting je docela super, jen u enchantingu a alchemy trvá hrozně dlouho než zjistíte účinky ingrediencí/kamenů aby ste vytvořili správný a účinný enchant/potion… Já sem to nakonec stejně musel řešit tak že sem si koupil hotový enchant nebo potion.

  • Autor: Fuxo | Přidáno: 6.3.2014, 17:10

   O mesiac budu toho plne internety 🙂

 3. Autor: Gordias | Přidáno: 6.3.2014, 16:18

  Pár pokusů během bety znamená „hrozně dlouho“ ? Ale notak…Snad by jsi nechtěl všechno hned

 4. Autor: Malek | Přidáno: 6.3.2014, 16:38

  Moc se tesim a jsem zvedav jesi budou speciality jako styl DarkBrotherhood. 🙂

 5. Autor: NagBan | Přidáno: 6.3.2014, 16:55

  Dlouho? ja jsem prelozil tak 20 run na enchanteni jen za jeden vikend 😀

 6. Autor: LukeLee | Přidáno: 7.3.2014, 10:08

  No mě akorát přijde, že level k blacksmithing, clothing a woodcrafting leze strašně pomalu. Nemáte nějakou radu?

 7. Autor: Malek | Přidáno: 7.3.2014, 12:01

  No ja nvm ale ja dal behem jednoho dne Woodwork a Clothing na skill 5 nvm kolik skillu to ma ale stacilo vbehnout do verejnyho dungu probehnout ho 3x tam a z5 a mel jsem surek plnej bagl… a plno soulgemu nejslabsi urovne. Hral jsem Aldmeri Dominion byla tam nejaka Elfska ruina plna nakazenejch vesicanu s docela dobrym lootem a rychlim respawnem.

 8. Autor: Unibu | Přidáno: 7.3.2014, 12:47

  Mě to přišlo jako dlouhá doba a nebylo to jen pár pokusů. Jě to hlavně tim že že já osobně sem nenarazil na moc ingrediencí abych měl z čeho míchat, většinou sem narazil na jeden a ten samý druh což mi umožnilo odhalit pouze jeden efekt když sem tu ingredienci snědl. U enchantingu byl problém v tom že sem skoro vůbec nenacházel ten kulatý typ esencí a bez všech 3 typů se to jednoduše nedá, Hlavně mi enchanty přišli poměrně dost slabé od těch co sem si mohl koupit.

 9. Autor: Malek | Přidáno: 7.3.2014, 13:59

  Enchant a Alchemy… Enchantem si asi projdu jen ze budu muset a Alchemy? Alchemy asi ani delat nebudu protoze prvni mesic hrani bude vsechno kompletne oholene. Nasel jsem v bete akorat 4 druhy kytek a effect spolecne nemaj zadnej nebo jsem to asi spatne rozmackal. 🙁 To bude asi profese jen pro inteligentnejsi hrace. Enchanty jsem si taky radsi koupil malo run a taky abych neco nerozbil. 😀

  • Autor: Unibu | Přidáno: 8.3.2014, 07:16

   Nah, v podstatě je to jen o hledání správnejch kombinací, u lektvarů je to v podstatě stejný jako ve skyrimu, každou kytku mužeš na poprvý sníst a zjistit její první efekt, zbytek musíš experimentovat…

Napsat komentář

Jak mít vlastní obrázek u komentářů

Zaregistrujte se na stránkách Gravatar.com, připojte si k účtu e-mail, který používáte na MMOzone.cz a nastavte si libovolný obrázek.

Snažte se v komentářích držet tématu, na rozsáhlejší diskuse je vhodnější naše fórum

Page 1 of 0