Morrowind event

| 6.2.2019 │ Článek| event| Novinky

Prozkoumejte domov temných elfů během Morrowind celebration eventu a získejte další odměny z daily questů, event tikety a další!

VE STÍNU RUDÉ HORY

Morrowind celebration event začíná ve čtvrtek 7. února (february) v 10:00AM EST (16:00) a končí v pondělí 18. února v 10:00AM EST. Během této doby získáte při procházce ostrovem Vvardenfell dvojnásobné odměny z některých aktivit:
1, Dvojnásobný drop z těžby surovin (nepočítá se fishing hole a suroviny nalezené pomocí mapy)
2, Dvojnásobný drop z bossů (včetně trialu Halls of Fabrication)
3, Dvojnásobné odměny ze všech daily questů v zóně

 Navštivte stále nedokončené Vivec City

Jak se dostat do domova Dark Elfů? Můžete začít pomocí zone questu a putovat do Vvardenfelu přijmutím „zone questu“ ze svého Collectibles UI, vyberte Morrowind v záložce Zone DLC a klikněte na tlačítko „Accept Quest“. Případně se můžete teleportovat na Wayshrine přímo do Seyda Neen.

MORROWIND VE SLEVĚ

Pokud nemáte přístup do Morrowindu, můžete si ho během eventu koupit ve slevě v Crown Storu za 1750 crownů (50% sleva). To vám zpřístupní Morrowind zónu a příběhovou linii (Poznámka: nezpřístupní classu Warden).

Jako další si můžete koupit Morrowind Collector’s Pack Bundle ve slevě za 1050 crownů (také 50% sleva). Morrowind Collector’s Pack Bundle neobsahuje zóny DLC, ale funkce a svazek užitečných a zábavných předmětů obsahující collectibles s tématikou Morowindu:
1, Mount: Dwarven War Horse – Tento věrný kůň byl trénován pro válku  a zůstane s vámi během jakéhokoliv konfliktu.
2, Pet: Dwarven Spider –  Věrný Dwarvenský pavouk vysvobozený z Dwemerských ruin a konvertován použitím „Neramových metod“
3, Bear Skin: Slate-Gray Summoned Bear – Jen nejlepší Wardeni dokáží vyvolat nejmocnější zvířata.
4, Emotes: PvP Taunts – Oslavte svá vítězství v Battlegroundu s tímto balíčkem exkluzivních emote: Belly Laugh, Kiss This, Teatime, Go Quietly.
5, Outfit Style: Morag Tong – Umožní vám změnit vzhled vašich předmětů do stylu Morag Tong.

Mighty Dwarven War Horse

Jako další je po limitovanou dobu v Crown Store na prodej Vvardvark pet, Lord Vivec Furnishing Bundle a Telvanni Tower home (ve vybavené i nevybavené verzi).

ZÍSKEJTE EVENT TIKETY

Za svou účast v Morrowind eventu získáte event tikety z těchto aktivit:
1, 1 event tiket za 1. splněný World boss Quest každý den
2, 1 event tiket za 1. splněný Delve Daily Quest každý den
Můžete tedy získat 2 event tikety za den na účet, s konečným počtem 26ti tiketů na konci eventu.

Získejte event tikety dokončením Daily Questů

Během eventu můžete koupit Indrik Feather, Dawnwood Berries of Bloom (z lednového Midyear Mayhem eventu)  a nový Dawnwood Berries of Budding u obchodníka Impresario. Než utratíte své event tikety, tak se ujistěte, že kupujete správný. Potřebujete pouze 1 od každého druhu k evoluci svého Indrika.

VIVECOVA SÍLA UBÝVÁ

Samotný Warrior-Poet, demi-god známý jako Vivec, potřebuje vaši pomoc k navrácení ztracené síly a odhalení tajemných sil bojujících proti němu i proti ostrovu Vvardenfell. Přijdete na pomoc všem v Morrowindu a vrátíte se zpět do domová Dark Elfů?

Originální článek >>ZDE<<.

Napsat komentář

Jak mít vlastní obrázek u komentářů

Zaregistrujte se na stránkách Gravatar.com, připojte si k účtu e-mail, který používáte na MMOzone.cz a nastavte si libovolný obrázek.

Snažte se v komentářích držet tématu, na rozsáhlejší diskuse je vhodnější naše fórum

Page 1 of 0