Video Game live v Praze !

| 15.4.2015 │ Novinky

Skvělá zpráva pro všechny fanoušky her a dobré hudby ! Koncem června konkrétně 23.6.2015  v 19:00 se v Pražském Karlíně uskuteční koncert celosvětově známé show Video Games Live. K dispozici jsou na výběr lístky různé cenové kategorie. Ceny začínají na 590kč, dokonce ještě zbývá pár volných míst k sezení lepších řadách !

 

O Video Games Live:

 

První a světově nejúspěšnější videoherní koncertní tour byla založena v roce 2002. Video Games Live má na svém kontě už více než 250 show v 25 zemích na 5 kontinentech. Premiérové vystoupení v Hollywood Bowl s Filharmonií Los Angeles shlédlo více než 11.000 diváků. Následovaly další a další koncerty, které navštívilo přes 1 milion diváků. Společnost Video Games Live vydala celosvětově 3 alba (všechna debutovala v Billboard Top 10) a oceněné DVD/Blu-Ray. V roce 2010 byla show vysílána na televizním kanálu PBS a záhy se stala nejlépe hodnoceným speciálem vysílaným v celé historii kanálu. Show má více než 500 hodnocení na Ticketmaster.com a drží si vynikající skóre 4.6 z 5. Je zapsána v Guinessově knize rekordů jako největší herní koncert na světě (více než 100.000 návštěvníků v Číně). Video Games Live neustává v překračování hranic a každý rok zcela novým programem baví diváky po celém světě.

ukázka:

 

zdroj: http://www.pragueproms.cz/cz/program/video-game-night/

 final

Napsat komentář

Jak mít vlastní obrázek u komentářů

Zaregistrujte se na stránkách Gravatar.com, připojte si k účtu e-mail, který používáte na MMOzone.cz a nastavte si libovolný obrázek.

Snažte se v komentářích držet tématu, na rozsáhlejší diskuse je vhodnější naše fórum

Page 1 of 0