Veteran content v Elder Scrolls Online

| 17.4.2014 │ Článek

Elder Scrolls Online obsahuje 50 klasických levelů, skrze které se prokousáváte pomocí úkolů, které Vás provázejí lokacemi Vašich aliancí. Dodělat level 50 je záležitost asi 150 hodin čistého herního času pro průměrného hráče. Po dosažení tohoto levelu se Vám otevírá brána do Veteran contntu, který hra nabízí. O co vlstně jde? Co můžete dělat po dosažení levelu 50?

Po dosažení maximálního levelu a splnění hlavního příběhového úkolu se Vám tevře možnost začít střádat Veteran Ranky. Těch je zatím celkem 10 a jejich množství poroste s každým patchem. Veteran Ranky už vám nepřidávají atributy ani skill body tak, jako klasické levely – jde jen o klíč, který je potřeba získat k používání lepšího vybavení. Rozdíl mezi vybavením pro klasický level 50 a level 50 s Veteran Rankem 10 je cca 20%. Dosažení Veteran Ranku 10 by V8m mělo zabrat asi dvojnásobnou dobu v porovnání s levelingem do levelu 50.

Jak Veteran Ranky získat?Redgaurd heavy armor

Je to jednoduché. Po dokončení hlavního úkolu odjedete na území některé z jiných aliancí a začnete plnit úkoly tak, jako byste byli v jejich řadách. Nikdo na Vás nereaguje nepřátelsky a za úkoly dostáváte Veteran Pointy, které jsou obdobou klasických zkušeností. První cestou, jak získat vyšší Veteran Rank je tedy plnění těchto úkolů.

Druhou cestou jsou dungeony. Na Veteran Rancích se Vám otevře možnost navšíívit upravené a přizpůsobené low level dungeony. V nich získáte vylepšený loot, mnoho zkušeností a za plnění achievementů ještě další zkušenosti navíc.

Asi nejvíce zkušeností je potom za dokončení Dark Anchor, zabíjení World Bossů a dokončoání dungeoonů. Ale pozor, zkušenosti za tuto aktivitu dostanete pouze jednou.

Optimální je samozřejmě zkombinovat všechny tyto aspekty. Po dokončení úkolů pro první alianci se ocitnete i na území druhé a budete plnit příběhovou linii i tam. S Veteran rankem 6 také získáte přístup do ještě složitějších dungeonů. Veteran XP se dají samozřejmě získat i skrze PvP, ale je to asi nejpomalejší cesta.

A jak získáváte Veteran ranky Vy? Kolik jste jich už nastřádali a jaká cesta je nejrychlejší? Dejte nám vědět v komentářích.

final

 1. Autor: Gordias | Přidáno: 17.4.2014, 05:46

  Kam se hnát? Lvl 42 a hru si užívám, neprobíhám jí 🙂

 2. Autor: sirda | Přidáno: 17.4.2014, 06:45

  Levém 16….ale jednou tam dojdou

 3. Autor: bulljoker | Přidáno: 17.4.2014, 07:07

  nejrychlejší je asi sehnat si sehnanou grupu a chodit dokola veteran dungy 😀

 4. Autor: Tomík | Přidáno: 17.4.2014, 07:19

  A dostávám odměny přiměřeně k mému levelu nebo i veteran ranku, když dělám kvesty a dungy v řadách jiných frakcí jakože? 🙂

 5. Autor: Smahys | Přidáno: 17.4.2014, 12:39

  Ja jsem lvl 16 a taky si hru uzivam, delam craft atd. Me to bude trvat tak 300 hodin ten zaklad 😀

 6. Autor: marsha | Přidáno: 17.4.2014, 13:43

  ja mam lvl 18 a taky nikam nespecham a hru si peclive uzivam.. sem poucen z minulych her, kdy sem se hnal co nejrychleji kupředu a pak nebylo co delat..
  jinak pokud veteran rank trva 2x tolik co lvl 50 tak to jsem velice spokojen protože mam o zabavu postarano na hodne dlouho..

 7. Autor: fortrens | Přidáno: 17.4.2014, 13:43

  Pan důležitý zapomněl v článku zmínit, že veteran rankama se zvedají capy statů. Divím se, že to Raven „vždy nejlepší CZ/SK hráč ve všem“ neví….
  Ravene a jak můžeš vědět kolik hodin čistého času to zabere ? Někdo jako ty, kdo to vyexploitil během chvilky to vědět nemůže 🙂
  Enjoy a nezapomeň mi dát ban i zde, fňukálku 😀

 8. Autor: Rednex | Přidáno: 18.4.2014, 05:21

  Mám konečně veteran rank 1 a musím poděkovat za článek 🙂 zrovna jsem na to myslel co dělat dál a kde jít když v tom.. 😀 Přemýšel jsem, že bych plnil úkoly v Cyrodilu neboť jsou to rychlovky a dají se tam nafarmit rychle goldy. Plus ten krásný pocit že vás může kdykoliv někdo přepadnout 😀 mmm. Ale možnost odcestovat do jiné ali je pro mě asi největší lákadlo 🙂 Nemám pocit že bych levelil rychle. Jsem v Aldmeri Dominion a je to nádherný kus Tamrielu, takže jsem si i za ty cca tři týdny užil pěknou hru a to i s craftem… Stíhám vše 🙂

Napsat komentář

Jak mít vlastní obrázek u komentářů

Zaregistrujte se na stránkách Gravatar.com, připojte si k účtu e-mail, který používáte na MMOzone.cz a nastavte si libovolný obrázek.

Snažte se v komentářích držet tématu, na rozsáhlejší diskuse je vhodnější naše fórum

Page 1 of 0