V září vyjde dodatek o zahradničení

| 1.4.2017 │ Novinky

Očekáváme mnoho novinek, které přinese v červnu vydání Morrowindu, ale co bude pak? Jaké má Zenimax plány na podzim? Dlouho očekávané zahradničení na sebe nenechá dlouho čekat! Po skončení včerejšího livestreamu na Twitchi nám vývojáři dali nápovědu, abychom se dnes podívali na testovací PTS server. Když jsem našla nové domky typu „farm“, byla jsem překvapena a hned jsem je musela prozkoumat. Zde přináším první fotky a postřehy.

– Ke koupi bude nový typ domu „farma“, kde si budete moci pěstovat různé počty plodin, dle velikosti pozemku (a dle toho, zda máte ESO + membership – 150, 250, 450). Je to podobný systém jako počítání pro umisťování předmětů.
– Existují jen tři velikosti farem – malá, střední a velká.
– Lze farmařit i na stávajícím pozemku, ale počet umístěných sazenic je omezen pouze na 10, 15, 20 nebo 30 ks, dle rozměrů pozemku.
–  Semena pro pěstování prodávají NPC typu „Grocer“, ale padají také při sklízení plodin.
– Ve hře jsou různé typy semínek dle druhu plodiny a navíc můžete najít semínka různých kvalit (bílá, zelená, modrá, fialová, zlatá), jenž ovlivňují počet sklizených plodin a šanci na drop collectibles předmětů (to je jako trofej za vypěstování např. enormní dýně zlaté kvality).
– Plodiny rostou několik hodin až dní. 
– Nová pasivní skill linie vám urychlí růst plodin až o 50%.
– Za každé sklizení získáte body a ve hře bude existovat tabulka nejlepších farmářů, kde se týdně bude udělovat odměna těm nejpilnějším. Zatím nevím, co tím vlastně získáte, protože to logicky zjistím až za týden.
– Každý víkend se bude v hlavních městech na náměstí objevovat nový NPC obchodník, u kterého můžete vyměnit dropnuté collectibles za „The Mystery Seed Pack“, ze kterého vám může padnout semínko na květiny do alchemky. Taková semínka se jinak nedají získat, ale dá se s nimi poté obchodovat mezi hráči.
– V hlavních městech přibudou NPC obchodníci s nábytkem, jenž vám prodají za nové achievementy různé tématické dekorace. 

Velká farma:

Středně velká farma:

Malá farma:

Prodejce semínek:

Sklízení dýní:

Pěstování v domácích podmínkách (salát a ředkvičky):

 1. Autor: kevin36 | Přidáno: 7.4.2017, 08:00

  To byl doufám apríl?

  • Autor: AnnieCZE | Přidáno: 10.4.2017, 18:56

   No, já nevím no… 😀 Vidíš snad, že sklízím dýně? Vidíš, že mi na zahradě na soukromém pozemku rostou ředkvičky a salát? 🙂 A že tam mám i kolem zahrádky plot? To ti jako důkaz nestačí? 😀

 2. Autor: Aidam | Přidáno: 10.4.2017, 15:19

  Ano, je to Apríl nikoliv Mists of Pandaria 😉

  • Autor: AnnieCZE | Přidáno: 10.4.2017, 19:01

   Když je to teda podle tebe apríl, tak jak jsem to udělala, že sklízím dýně? Vidíš, že mi na zahradě v mém domu z homestead rozšíření (Domus Phrasticus) rostou ředkvičky a salát a to ti jako důkaz nestačí? 😀 Aidame, Aidame, ty nevěřící Tomáši! 😀

 3. Autor: Alenelee | Přidáno: 11.4.2017, 10:47

  Aidame proč někoho obviňuješ z „aprílu“, 7 dní po? Pokud by to „apríl“ byl, myslím, že Annie by to tady druhý den napsala. Zatím vše co tady publikovala sedělo, tak si myslím, že i tohle je OK. Leda že by si z nás vystřelili sami vývojáři, ale to už ona neovlivní.

 4. Autor: Alenelee | Přidáno: 14.4.2017, 05:34

  Ale to já přece dobře vím, že mateš. Jen ostatní to možná ještě netušili.

Napsat komentář

Jak mít vlastní obrázek u komentářů

Zaregistrujte se na stránkách Gravatar.com, připojte si k účtu e-mail, který používáte na MMOzone.cz a nastavte si libovolný obrázek.

Snažte se v komentářích držet tématu, na rozsáhlejší diskuse je vhodnější naše fórum

Page 1 of 0