Update 4: Co nového nás čeká?

| 9.9.2014 │ Patch Notes

Ti, kteří ESO bedlivě sledují ví, že na PTS je již nejaký ten pátek nový content patch s číslem 4. Pojdme si tedy říci co nového, kromě spousty bugfixů, nás v updatu 4 čeká a nemine.

DA2

 

Důležitou změnou je samozřejmě zvýšení VR capu z levelu 12 na level 14. Čeká nás tedy další expení a následně výroba nového vybavení.

Na severu Craglornu se konečně otevře brána, respektive zával do horní poloviny Craglornu. Budeme se tak moci dostat do Dragonstaru kde uskupení, které se nazýva Scaled court a jejich spojenci Iron Orc’s spřádají plány a shromaždují své síly pro invazi pod vedením svého pána Serpenta. Víme, že disponují monstry vytvořenými pomocí alchymistických triků dávno zapomenutých a mrtvých Nede. V oblasti Upper Craglornu nás tedy čeká 6 skupinových delvů, tři skupinové instance a samotná osada Dragonstar.

Dále se ve skupině dvanácti lidí podíváme do nového trialu Sanctum Ophidia, srdcem moci Scaled Courtu a samotným Serpent Celestialem. Mezi naše nepřátele se prý zařadí trolové, samotní členové Scaled Court a všemožné bestie z nočních můr dobrodruhů Tamrielu. Pokud úspěšně tento trial projdete, bude mít váš úspěšný boj se Serpentem vliv na vzhled trialů prvních dvou(Aetherian Archive a Hel Ra Citadel).

DA

 

Pro hráče, kteří vyhledávají spíše čtyřčlenné dobrodružství bude otevřen přístup do nového “dungeonu” s názvem Dragonstar Arena. Jak již název napovídá, bude se jednat o arénu ve které bude skupina čtyř hráčů překonávat pasti a protivníky, které proti nim pánové arény vyšlou. Arénu bude možno projít buď v normal nebo veteran modu v deseti po sobě jdoucích výzvách, které budou stále více a více obtížné.

Do hry se zároveň dostává nový, devátý, trait s názvem Nirnhoned. Trait bude přidávat spell resistance. Materiály potřebné při výrobě bude možné získat pouze v Upper Craglornu, buď plněním questů nebo během sběru surovin.

Zároveň se dostanou do hry nové enchantmenty(zatím jen na dropech). Tyto enchantmenty změní efekty těchto skillů:

 • Grand healing z Restoration Staff bude doplňovat jak health tak i staminu.
 • Puncture ze sword and shield bude healovat.
 • Cleave z two handed bude dávat větší damage svému primárnímu cíly.
 • Twin Slashes z dual wield bude dávat větší zranění jeho DoT částí.
 • Poison arrow z bow bude dávat větší damage cílům, které již byly touto abilitou zasaženy.
 • Destructive touch z destruction staff bude dávat více damage a stát méně many.

Pokud se vám stále zdá cena respecu moc drahá a musíte provádět komplet respec třeba jen kvůli morphu, tak můžete jásat. Od updatu 4 půjde resetovat čistě jen morphy.

ZOS během QC2014 slíbil, že provede overhaul delvů za účelem jejich zvětšení a větší rozmanitosti. V updatu 4 se dostane na delvy v zonách Bangkoraie, Reaper’s March a Riftu. Zároveň ZOS zlepšuje jejich fázovací technologii a spousta questů bude již splnitelná v partě. U questů by měly zmizet problémy s neviditelnéstí členů party z důvodu jiné “stage” v questu.

 1. Autor: Anciabl | Přidáno: 10.9.2014, 07:07

  Mě docela zaráží že nikdo neřeší ten jejich slavnej megaserver kterej nebude nikdy zvládat ten večerní nápor hráčů a každej večer je to tam jak lag párty. Vzali si moc velký sousto. Ty peníze snad dostávají měsíčně aby byla dobrá údržba ale tady se to nekoná tak co to jako kua je.

  A nezdá se vám že mají templáři moc velkej DMG u toho jak vyskočí a 2krát do vás píchnou tím bleskem nebo co to je ?:D

  • Autor: Zerandir | Přidáno: 10.9.2014, 09:50

   Todle taky castecne resi, U4 je samozrejme plny fixu a balancu, ale nebylo to tema prispevku. Prispevek byl ciste o novych featurach. Fixy a balancy se muzou jeste 100krat zmenit, proto jsem o nich zamerne nepsal.

 2. Autor: lordrek | Přidáno: 10.9.2014, 13:31

  Dík za článok, škoda že nikde nepísali či pridajú aj set na 9 traitov, to by bolo celkom fajn.

 3. Autor: Tom84 | Přidáno: 10.9.2014, 15:34

  Mno ja sem jen zvedavej kdy se ko
  necne dockam pridani Dark brotherhood a Thief guild…

  • Autor: Zerandir | Přidáno: 10.9.2014, 15:41

   DB a TG nebude podle me driv nez s implementaci Justice systemu… Podle toho co bylo receno na QC a v Road Ahead tydle dve guildy budou s Justice systemem provazane. Takze bud behem uvedeni Justice systemu nebo v dalsim updatu po nem. Kdy bude Justice system… Mozna Update 6/7…

 4. Autor: kosac | Přidáno: 10.9.2014, 16:18

  – necekejte odstraneni problemu s fazovanim u vsech questu.. nekde jsem videl seznam konkretnich questu kterych se to tyka, nebude to plosne!! (asi to neni tak lehke delaji to postupne)

  – specielni materialy na 9ty trait nepotrebujete jde o to, ze tento trait budete moci ziskat jen z hlavni questove linie v podobe odmeny nejake zbrane/armoru ktery trait obsahuje.. pripadne behem delani questu v hornim Craglornu muze i takova vec nahodne dropnout.. maximalni doba pro nauceni 9teho
  (a pripadne i dalsich10,11,12.. v budoucnu) traitu bude 30dni (pokud si date 4 skillpointy do pasivky)

Napsat komentář

Jak mít vlastní obrázek u komentářů

Zaregistrujte se na stránkách Gravatar.com, připojte si k účtu e-mail, který používáte na MMOzone.cz a nastavte si libovolný obrázek.

Snažte se v komentářích držet tématu, na rozsáhlejší diskuse je vhodnější naše fórum

Page 1 of 0