Update 22 – vyhledávač guild

| 20.6.2019 │ Článek| Novinky

Pomocí Guild Finder a Guild Listing menu, které bylo přidáno v Update 22, můžete nyní snadněji najít perfektní guildu a rekruty.

V Elder Scrolls Online se můžete připojit k pěti Guildám, které dokáží pojmout až 500 hráčů. Guildy mají různý rozsah činností od PvP, přes roleplaying, trading až po pomáhání novým hráčům. Momentálně jsou ve hře stovky guild. To znamená, že pro některé hráče může být hledání guildy skličující záležitost a to je věc, kterou se snaží tým napravit v Update 22.

„Guilda je skvělá možnost jak obohatit vaše zkušenosti v ESO,“ řekl Bobby Weir, ESO’s UI Design Lead. „Mnoho našich oblíbených vzpomínek z hraní je úzce spojené s guildou, ve které jsme hráli roky, takže potřebujeme vytvořit vyhledávání a kontaktování Guild jednodušší.“

S novým nástrojem Guild v Update 22 free base game update (to znamená, že si nemusíte kupovat ESO:Elsweyr k používání těchto nových funkcí), můžete snadno najít novou guildu a ještě snadněji inzerovat vaši guildu v nové aplikaci. Také vám to umožní vyhledávat a filtrovat výsledek podle vašich aktivit a požadavků.

VSTUPTE DO (SKVĚLÝCH) GUILD!

K připojení do guildy použijte nástroj Guild Finder, který se nachází v Guild UI menu. Zde použijte Browse Guilds. Pro začátek můžete filtrovat list použitím následujících aktivit:
1, Trading
2, Group PvE
3, Roleplaying
4, Social
5, PvP
6, Questing
7, Crafting

Ačkoliv vám výběr jedné z těchto možností dá solidní list guild, můžete zúžit list a pokračovat výběrem aktivit a vašeho herního stylu, včetně možnosti pro Balanced (vyvážený), Casual (příležitostný), nebo Hardcore (zarytý).

Vyhledávání guild v Guild Finder pro console a PC/Mac

„Vytvořili jsme tento nástroj na základě toho, jak se guildy samy prezentují a jak je hráči vyhledávají,“ vysvětluje Weir. „Naší nadějí je, že nebudeme propojovat hráče a guildy, ale že budeme propojovat kompatibilní hráče a guildy, kteří budou mít stejné zájmy, mluví stejným jazykem, mají podobné smýšlení a hrají ve stejný čas.“

Jakmile najdete zajímavou guildu, můžete vybrat View Guild Info k nalezení dalších informací. Jakmile odešlete svou přihlášku, tak ji Guidlmaster posoudí a (doufejme) schválí vaši žádost.

NÁBOR NOVÝCH ČLENŮ

Pokud jste Guildmaster hledající nové rekruty, můžete snadno vytvořit váš unikátní Guild Listing. Stačí přejít do vašeho Guild UI menu a vybrat možnost Recruitment. Zde můžete upravovat váš výpis guildy a posuzovat přihlášky.

Vytváření Guild Listing pro console a PC/Mac

Jakmile vytvoříte nový Listing, můžete nastavit jaký je váš primární a sekundární cíl, přidat další aktivity, role, minimum Champion point (pokud vůbec nějaké), herní styl a další.

„Váš cíl ve hře je obrovský faktor, jak vás můžou ostatní najít,“ vysvětluje Weir. „Pokud hledáte guildu, počáteční kategorizace je založena na cílech guildy tak, aby jste našli typ guildy o kterou opravdu stojíte. Váš popis je nejlepší cestou, jak vyniknout v guild listu, takže přemýšlejte o tom, jaká je nejlepší cesta k tomu, aby se lidé zamysleli nad vaši guildou.“

Zdroj >>ZDE<<

Napsat komentář

Jak mít vlastní obrázek u komentářů

Zaregistrujte se na stránkách Gravatar.com, připojte si k účtu e-mail, který používáte na MMOzone.cz a nastavte si libovolný obrázek.

Snažte se v komentářích držet tématu, na rozsáhlejší diskuse je vhodnější naše fórum

Page 1 of 0