Update 12 – One Tamriel, duely a eventy

| 27.9.2016 │ Novinky

S plánovaným Update 12 přijde i několik měsíců slibovaná aktualizace One Tamriel, která umožní hráčům sdílet jeden levelově scalovatelný (levelově přizpůsobitelný) svět nezávisle na alianci a tedy i možnost společných dobrodružství.

Craglorn

 

Kromě toho se chystá i mnoho změn pro lokaci Craglorn, která se po zrušení veteran ranků a navýšení maxinálního „levelu“ začala vymykat původní myšlence drsného prostředí striktně určeného pro skupinu čtyř hráčů . Přispěje k tomu kromě již zmiňovaného „level scale“ například redesign dungeonů včetně všech „puzzles“ (tj. hádanky, minihry). Vše v Craglornu půjde nově chodit jak solo, tak ve skupině.  Redesign se podle oficiálních informací nedotkl Craglornských trialů (Citadel of Hel Ra, Aetherian Archive, Sanctum Ophidia).

Duely

 

Vzhledem k myšlence jednotného Tamrielu se logicky vybízí otázka ohledně duelů. Na to samozřejmě vývojáři též mysleli a update 12 nám je konečně poskytne. Kdekoliv v non-PvP zóně lze vyzvat jiného hráče k duelu. Stačí k němu přijít a v interakci zvolit „invite to duel“ nebo napsat do chatu příkaz „/duel [jméno hráče]“. Oponent poté musí vaši žádost schválit. Mezi vámi přistane vlajka, vytyčí se váš bojový prostor, spustí se odpočet a můžete začít. Poražený bude mít možnost bezplatného oživení na místě. Ačkoliv mohou být duely zábavné, nelze za ně získávat alianční body (AP) ani nevznikne žádná nová tabulka top duelistů. Duely jsou jen pro zábavu a oživení hry. V případě, že o duely nemáte zájem, můžete si v nastavení hry zakázat vyzívání na duel.

Eventy

 

Do Tamrielu přichází pravidelné oslavy „Holiday celebrations“ a všichni hráči jsou na ně zvaní. Začínají již na podzim a přinesou sebou i speciální odměny. Více informací k eventům v tuto chvíli zveřejněno nebylo.

Gold Edice hry

 

Nově lze zakoupit Gold edici hry. Oficiální cena je €49,99 a obsahuje následující:

– základní hru

– 4 DLC (Imperial City, Orsinium, Thieves Guild, and Dark Brotherhood)

– Palomino horse

– celkem 500 Crowns pro nákup libovolných předmětů ze Store

  1. Autor: Vratas | Přidáno: 23.10.2016, 19:08

    Obsahuje gold edice i Imperial rasu?

Napsat komentář

Jak mít vlastní obrázek u komentářů

Zaregistrujte se na stránkách Gravatar.com, připojte si k účtu e-mail, který používáte na MMOzone.cz a nastavte si libovolný obrázek.

Snažte se v komentářích držet tématu, na rozsáhlejší diskuse je vhodnější naše fórum

Page 1 of 0