Undaunted event

| 1.12.2020 │ event

Who has no fear of beast or blade? UNDAUNTED!  Získejte bonusové odměny během Undaunted Celebration, dungeon eventu!

WE ARE UNDAUNTED!

Undaunted Celebration začíná ve čtvrtek 3.12. v 16:00 a bude končit v úterý 15.12. v 16:00. Během eventu získáte bonusovou odměnu za dokončení jakéhokoliv dungeonu pro 4 hráče.

Připojit se můžete tak, že si vyhledáte dungeon pomocí finderu, nebo se vydáte přímo do dungeonu (je jedno, jestli zvolíte obtížnost normal, nebo veteran).

NOVÉ COLLECTIBLES

Po zabití posledního bosse v dungeonu získáte spolu s běžnou odměnou i Undaunted Reward Box. Tento kontejner může obsahovat předměty jako jsou Undaunted Keys, Undaunted Plunder (na prodej obchodníkovi), motif pages, repair kits, transmute crystals, a další. Pokud si myslíte, že ještě nejste připraveni na dungeon, nebo nemáte čas, můžete stále získat Undaunted Reward Box za dokončení daily delve questu pro NPC Bolgrul, které můžete najít uvnitř Undaunted Enclave.

Za dokončení prvního dungeonu v daném dni získáte Glorious Undaunted Reward Box. Ten může obsahovat stejné předměty jako Undaunted Reward Box, ale také garantovaný Opal Weapon Style:

1, NOVĚ Iceheart (Direfrost Keep)

2, NOVĚ Lord Warden (Imperial City Prison)

3, NOVĚ Nightflame (Elden Hollow II)

4, NOVĚ Swarm Mother (Spindleclutch I)

5, Ilambris (Crypt of Hearts I)

6, Troll King (Blessed Crucible)

7, Bloodspawn (Spindleclutch II)

8, Engine Guardian (Darkshade Caverns II)

Nezapomeňte si vybrat loot z posledního bosse!

A to není vše. Během eventu máte šanci získat Opal Monster Mask style page za dokončení příslušného dungeonu na obtížnosti Veteran Hard Mode.

Získejte nový Opal weapon style

Pokud vlastníte originální vzhled shoulders, tak si můžete za 50 Undaunted Keys koupit Opal Monster Shoulder style page. Případně pokud máte štěstí, můžete zkusit náhodný loot z Mystery Coffer za 25 Undaunted Keys.

EVENT TIKET A IMPRESARIO

Za první zabití posledního bosse v dungeonu v daném dni získáte také 3 event tikety. Za tyto tikety si můžete u Impresaria koupit následující předměty:

1, Všechny 4  Nascent Indrik Feathers

2, Style page k novým předmětům – Opal Weapons, Masks a Shoulders (jsou bound na váš account)

3, 3 Crimson Indrik Berries – Berries of Budding, Bloom a Growth (čtvrtý Berry bude k dostání v nadcházejícím New Life Festival eventu)

4, Group Repair Kits

Crimson Indrik je poslední evoluce, tak nepropásněte šanci k jeho získání!

Crimson Indrik

Zdroj >>ZDE<<

Napsat komentář

Jak mít vlastní obrázek u komentářů

Zaregistrujte se na stránkách Gravatar.com, připojte si k účtu e-mail, který používáte na MMOzone.cz a nastavte si libovolný obrázek.

Snažte se v komentářích držet tématu, na rozsáhlejší diskuse je vhodnější naše fórum

Page 1 of 0