Undaunted Celebration

| 14.11.2019 │ event

EDIT: Z důvodu nestability serveru byl event dočasně ukončen

„Who knows no fear of beast or blade?“ Undaunted Celebration event je zpět! Vyčistěte dungeony, aby jste získali bonusové odměny a event tikety. „We are Undaunted!“

UNDAUNTED, UNDAUNTED!

Undaunted Celebration event začíná ve čtvrtek 14.11. v 16:00 a končí v pondělí 18.11. v 16:00. Přináší nové odměny v dungeonech.

Aby jste se mohli účastnit eventu, stačí složit čtyřčlennou partu přes Dungeon Finder, nebo přímou cestou do dungu. Je jedno, jestli na normal, nebo veteran obtížnost!

KOŘIST A SLÁVA

Jakmile zabijete finálního bosse v dungeonu během Undaunted Celebration, získáte speciální Undaunted Reward Box. V tomto boxu můžete nalézt několik druhů předmětů, jako jsou např. Undaunted Key, Undaunted plunder, motif page, repair kit, transmute crystal, riding lesson, a více.

Samozřejmě to není vše! Během eventu můžete získat také speciální “Opal” verze klasických Monster Weapon, Mask a Shoulder style následujících bossů:
1, Bloodspawn
2, Illambris
3, Engine Guardian
4, Troll King

Zde najdete, jak získat nový nablýskaný vzhled:

Opal Monster Weapon Outfit Style
Za zabití prvního finálního bosse v dungeonu (jednou denně) získáte speciální Hefty Undaunted Reward box. Tento box obsahuje stejné předměty jako jeho menší sourozenec, ale má navíc šanci na drop nového Opal Monster Weapon Outfit style page. Poznámka: Opal Monster Weapon Outfit style page může padnout také z regular Undaunted Reward Boxes, ale s velmi malou šancí. Jediný garantovaný drop je z Hefty box.

Opal Monster Masks Outfit Style
Pokud máte zájem o masku, tak Opal Monster Mask style padá z finálního bosse na obtížnosti Veteran Hard Mod. Konkrétně Spindleclutch II (Bloodspawn), Crypt of Hearts I (Illambris), Darkshade Caverns II (Engine Guardian) a Blessed Crucible (Troll King). Pokud vás zajímá jen regular verze, tak stačí obtížnost veteran.

Opal Monster Shoulder Outfit Style
A nakonec Opal Shoulder Outfit Style page lze získat od Undaunted vendora během eventu. Poznámka: Musíte už vlastnit normal verzi (která se dá také koupit u vendora), aby jste si mohli pořídit Opal verzi.

Pořiďte si Shoulder style page u Undaunted vendora

EVENT TIKETY A IMPRESARIO

Pokud se přidáte k Undaunted Celebration, tak získáte 3 event tikety za zabití prvního finálního bosse (v jakémkoliv dungeonu) každý den. Samozřejmě se nám během eventu vrací Impresario a prodává Snow Berries of Bloom (z Witches Festivalu) a nové Snow Berries of Budding. Zde najdete kompletní list věcí, které můžete nakoupit u Impresaria:
1, Pure-Snow Berries of Bloom
2, Nové Pure-Snow Berries of Budding
3, Všechny 4 Indrik Feather (potřebné k vyvolání Nascent Indrika)
4, Nové Opal Monster Outfit Style (včetně Weapons, Masks a Shoulders)

Takže si můžete pořídit první 2 Snow Berries, a společně s dalšími nadcházejícími získáte přístup k vyvolání majestátního Pure-Snow Indrika!

Pure-Snow Indrik

Zdroj >>ZDE<<

Napsat komentář

Jak mít vlastní obrázek u komentářů

Zaregistrujte se na stránkách Gravatar.com, připojte si k účtu e-mail, který používáte na MMOzone.cz a nastavte si libovolný obrázek.

Snažte se v komentářích držet tématu, na rozsáhlejší diskuse je vhodnější naše fórum

Page 1 of 0