Thieves Guild a Dark Brotherhood event

| 6.3.2019 │ event

Nikdy nebyl lepší čas stát se zlým! Získejte bonusové odměny za páchání zločinů ve jménu Dark Brotherhoodu, nebo Thieves Guildy během celebration eventu.

ODMĚNA ZA ZLOČINY

Thieves Guild and Dark Brotherhood Celebration Event začíná ve čtvrtek 7. března (march), v 10:00AM EST (16:00) a končí v pondělí 18. března v 10:00AM EST. Během této doby můžete získat za spáchané zločiny bonusové odměny v Hew’s Bane i v Gold Coast:
1, Dvojnásobná odměna za zabití World Bosse
2, Dvojnásobná odměna za zabití Delve Bosse
3, Dvojnásobný drop Defiled Whisker z bossů v trialu Maw of Lorkhaj
4, Zvýšené odměny za splnění Heists
5, Zvýšené odměny za splnění Sacraments
6, Dvojnásobný drop surovin z těžby (nepočítá se mapa z crafting survey)

Tvou cestou je plížení, nebo zabíjení

Poznámka: Opakovací questy z Thieves Guild a Dark Brotherhood nemají bonusové odměny během eventu.

STAŇ SE MISTREM ZLODĚJŮ, NEBO VRAHŮ

Během tohoto temného eventu můžete koupit ve slevě obě DLC Thieves Guild i Dark Brotherhood v in-game crown store za 1 000 crownů.

Nebo ještě lépe, můžete koupit Collector’s Bundle za 2 000 crownů.

 

The Dark Brotherhood and Thievs Guild Collector’s Bundle

Thieves Guild Collector’s Bundle obsahuje Thieves Guild DLC game pack, Hammerfell Camel mounta, the Kindlespit Dragon Frog peta a 5x Crown Experience Scroll. Dark Brotherhood Collector’s Bundle obsahuje DLC game pack, Highland Wolf mounta, the Sylvan Nixad peta a 5x Crown Experience Scroll.

Navíc přidáváme do crown storu kolekce předmětů motivovaných datadisky Thieves Guild i Dark Brotherhood obsahující vybavení domu, domy a motif style. Navštivte 7. března crown store a začněte nakupovat.

UKRADNĚTE SI SVÉ EVENT TIKETY

Pokud se přidáte k Thieves Guild a Dark Brotherhood Celebration, získáte Event Tikety za tyto aktivity:
1, 1 Event tiket za první splněný Sacrament za den (Sacrament se odemkne po získání 2. Ranku v Dark Brotherhood linii a splnění questu „A Lesson in Silence“).
2, 1 Event tiket za první Heist za den (Heist se odemkne po získání 3. Ranku v Thieves Guild a splnění questu „The Long Game“).

To znamená, že můžete získat 2 event tikety za den a celkem 24 tiketů do konce eventu.

Během eventu můžete opět nakupovat Indrik Feathers, Dawnwood Berries of Bloom (z Midyear Mayhem eventu), Dawnwood Berries of Budding (z Morrowind celebration eventu) a nově Dawnwood Berries of Growth u obchodníka Impresario. Než utratíte své event tikety, tak se prosím ujistěte, že kupujete berries které opravdu chcete. Potřebujete pouze 1 kus od každého k evoluci svého Indrika.

DRŽTE SE STÍNŮ

Riskovat je dobré, ale během Thieves Guild a Dark Brotherhood Celebration je odměna větší. Tím myslíme, že nikdy nebyl lepší čas začít život kriminálníka! Jste vzrušení z návratu do Gold Coast a Hew’s Bane?

Zdroj >>ZDE<<

Napsat komentář

Jak mít vlastní obrázek u komentářů

Zaregistrujte se na stránkách Gravatar.com, připojte si k účtu e-mail, který používáte na MMOzone.cz a nastavte si libovolný obrázek.

Snažte se v komentářích držet tématu, na rozsáhlejší diskuse je vhodnější naše fórum

Page 1 of 0