Tamrielská témata: Císař

| 9.1.2014 │ Článek

Jak jistě každý zasvěcený fanoušek Elder Scrolls Online ví, ve hře bude možné stát se Císařem . Ale jak takovéhle pocty budete moci dosáhnout? O tom se rozpovídal Creative Game Director Paul Sage v nejnovějším videu Tamriel Topics. přinášíme vám jak samotné video, tak shrnutí všeho podstatného v něm.


Zabíjení nepřátel v Cyrodiilu .. Léčení spojenců v bitvě.. Obsazování pevností .. Za všechny tyto aktivity budete dostávat Alianční body. Pokud jich získáte v rámci Vaší kampaně nejvíc, pak budete korunován Císařem. Zní to jednoduše, že? Ale jednoduché to určitě nebude. V kampaních se o tento titul budou ucházet tisíce hráčů.

Císařem bude korunován nejúspěšnější hráč z té frakce, která bude vlastnit Imperial City. Imperial City bude náležet té frakci, která bude mít v moci největší část Cyrodiilu. Nebude tedy záležet jen na schopnostech hráče samotného, ale i na schopnostech jeho aliance.

A co bude titul Císaře pro jeho nositele znamenat? V prvé řadě překrásný set brnění, které bude mít jen a jen on. A to není všechno. Císař dostane přístup k zcela unikátnímu setu abilit, které výrazně posílí jeho PvP schopnosti. Císař bude taktéž zvyšovat poškození všech obléhacích strojů v jeho blízkosti, proto bude ideálním velitelem pro obléhání nepřátelských držav.

O titul Císaře samozřejmě jeho majitel může také přijít, nicméně i tak mu alespoň malá část bonusů, které jsou s tímto titulem spojeny, zůstanou. Zbroj a titul sice ztratí, ale jedna setina bonusů, které poskytují schopnosti Císaře mu zůstane navždy.

Pokusíte se získat titul Císaře? Nebo na tento post dopomůžete někomu jinému? A co si o celém tomto mechanismu myslíte? Dejte nám vědět v komentářích.

final

 1. Autor: Kairo | Přidáno: 9.1.2014, 00:49

  Systém korunovace Císaře se mi líbí, dodává to pocit, že bude stále o co hrát i v nejlepším gearu.

 2. Autor: Erendil | Přidáno: 9.1.2014, 00:55

  Bylo by fajn kdyby na to někdo z nás dosáhl. A myslím, že to není nereálné 🙂

 3. Autor: Krasty | Přidáno: 9.1.2014, 01:08

  to nebude problém 😀

 4. Autor: Raven | Přidáno: 9.1.2014, 01:32

  All hail Emperor kriza!

 5. Autor: lordrek | Přidáno: 9.1.2014, 07:37

  OK pre jednu kampaň Kriza, pre druhú Sithard 🙂

 6. Autor: Yassica | Přidáno: 9.1.2014, 07:46

  Zapomněli jste na Yassicu, pro tentokrát Vám to prominu ^^

 7. Autor: Raven | Přidáno: 9.1.2014, 08:18

  Mně bude stačit hodnost hlavního Císařského přisírky. ((:

 8. Autor: Stein | Přidáno: 9.1.2014, 09:31

  Tak v tom případě si zabírám hodnost hlavní přisírky u Císařské přísírky 😀

 9. Autor: Kairo | Přidáno: 9.1.2014, 10:16

  Pokud má nějaká gilda šanci na titul císaře, je to Semper Fidelis. Hodně štěstí!

 10. Autor: javorovej | Přidáno: 9.1.2014, 10:50

  Challenge accepted.
  Tak na tohle to bude chtít fakt dovolenou, nezdržovat se jídlem, čůráním, spánkem a stát se císařem! 😀

 11. Autor: Heav/Paspartu | Přidáno: 9.1.2014, 11:03

  Obdobné, néli to samé téma už tu bylo 🙂 Zisk titulu bude mít s PvPčkem málo společného, jeho zisk bude pouze ve velké míře záležet na mass pvp a věnované podpoře X desítek néli stovek hráčů jednomu hráči. Mass pvp samo o sobě má více společného s faktorem štěst, náhody či jednoznačné převahy jedné z frakcí na bojišti… nežli s PvP samotným – které je založeno na hráčském umu(skilu), poznání hry, clas, abilit, taktik a navazujících možností, prostě věcí roky pílených a hlavně univerzálnosti. Pokud by to měl získat opravdu nejlepší PvP hráč, mělo by v prvé řadě být více pvp funkcí, ze kterých by se výsledky sčítali. (Battlegroundy, areny, trunaje, eventy, world pvp, i to Cyrodiilské mass pvp). Pak ani popel.

 12. Autor: Raven | Přidáno: 9.1.2014, 11:09

  Paspartu opět věští budoucnost z čajových lístků. ((:

 13. Autor: lordrek | Přidáno: 9.1.2014, 11:23

  Hmmm, to že vyhrám arény, neznamená, že viem viesť vojsko, či generáli sa preslávili duelami???? Ty máš proste vysnené PvP, ale to je niekde inde od reality a zmýšľania iných, ale jedno máš pravdu duely tam budú chýbať.

  EEE čaju ale z kávy, to je ževraj presnejšie 🙂

Napsat komentář

Jak mít vlastní obrázek u komentářů

Zaregistrujte se na stránkách Gravatar.com, připojte si k účtu e-mail, který používáte na MMOzone.cz a nastavte si libovolný obrázek.

Snažte se v komentářích držet tématu, na rozsáhlejší diskuse je vhodnější naše fórum

Page 1 of 0