Summerset event

| 21.7.2020 │ event

Prozkoumejte krásný a zároveň nebezpečný domov High Elfů v Summerset Celebration eventu a získejte bonusové odměny a sběratelské předměty.

SUMMERSET’S BOUNTY

Summerset Celebration event začíná ve čtvrtek 23.7. v 16:00 a končí v úterý 4.8. v 16:00. Během eventu můžete získat zajímavé odměny a nový specifický outfit style jen za prozkoumání Summersetu a Artaeum!

Během vašich toulek v Summersetu dostanete extra odměnu z daily questu, vytěžených surovin, trialu, delve bossů a Psijic Portalu (pouze v Summersetu!). Za první dokončení daily questu na Abyssal Geyser, delve, world boss, nebo Cloudrest trial weekly quest získáte jako další odměnu Glorious Summerset Coffer.

Tento reward box obsahuje různé druhy předmětů, včetně set itemu, crafting material, furnishing recipe a části nového Snowhawk Mage outfit stylu!

Jakmile dostanete a otevřete svůj denní Glorious Summerset Coffer, můžete získat Summerset Coffer jako další bonus odměnu. Sice není tak hodnotný, jako Glorious Summerset Coffer, ale můžete ho získat za více aktivit, jako je otevření safeboxu, Psijic Portal, sběr surovin atd. Navíc je můžete sbírat celý den.

ZAČNĚTE KOMPLETOVAT NOVÉHO INDRIKA

Indrik se vyskytuje v Summerset Isles, takže není lepší event k představení nové evoluce: the Mossheart Indrik! K získání tohoto mounta potřebujete Nascent Indrika a všechny čtyři Mossheart berries. První dvě budou k dostání u Impresario během eventu.

Mossheart Indrik

Samozřejmě k získání nových berries potřebujete event tikety. Během evetnu získáte 3 jako další odměnu za první delve, boss, Abyssal Geyser, nebo Cloudrest trial quest.

Zde je seznam dostupného zboží u Impresario během eventu:
1, Všechny 4 Indrik Feathers (potřebné k získání Nascent Indrik)
2, První 2 Mossheart Berries of Bloom a Budding
3, Group repair kit
4, Summerset furnishings:
4,1, Alinor Wall Mirror, Ornate
4.2, Alinor Archway, Tall
4.3, Alinor Monument, Marble
4.4, Painting of Summerset Coast, Refined
4.5, Alinor Pergola, Blue Wisteria Peaked
4.6, Display Case, Specimen
4.7, Psijic Lighting Globe, Small
4.8, Alinor Winerack, Polished
4.9, Display Case, Standing Arched
4.10, Alinor Desk, Mirrored
5, Snowhawk Mage outfit style page (bound na character po nakoupení)

SUMMERSET VE SLEVĚ!

Pokud nemáte Summerset, tak si ho můžete během eventu koupit v crown storu s 50% slevou.

Zdroj >>ZDE<<

Napsat komentář

Jak mít vlastní obrázek u komentářů

Zaregistrujte se na stránkách Gravatar.com, připojte si k účtu e-mail, který používáte na MMOzone.cz a nastavte si libovolný obrázek.

Snažte se v komentářích držet tématu, na rozsáhlejší diskuse je vhodnější naše fórum

Page 1 of 0