Strážci Tamrielu úspěšně zdolali vMOL HM

| 8.7.2018 │ komunita| Novinky| Video

Zvládnout boj veteránského trialu Maw Of Lorkhaj se českým a slovenským hráčům podařilo už dříve, ovšem hardmode varianta znamenala až do nedávna pro veterány nepřekonaný cíl. Dosud žádná CZ/SK guilda vMOL HM nezdolala. Po neutuchající píli přišel konečně kýžený slastný pocit z překonání nepřekonatelného a zdolání nezdolatelného. V záři kouzel a mezi ladnými pohyby ostří jen těžce odolával Rakkhat náporu bojových taktik sehrané skupiny. Znal je, chodili za ním nesčetněkrát, když míval ještě o 20 milionů životní energie méně a jen výjimečně jejich střetnutí přežíval. I přes to, že pro ně v hardmode verzi přichystal mnohá překvapení a radoval se, jak skupina těžce dýchá a postupně odpadává, nakonec stejně skončil nehybně ležet na podlaze jako medvěd stažený z kůže. Každý z přítomných si vzal na památku co se mu z něj líbilo – někdo si utrhl dráp, zub, vyrval kus kožešiny, odčerpal krev a slzy do lektvarů. Rakkhat byl dokonale rozebrán a despawnut. Nechť se smaží v daedrickém ohni navěky. Ámen.

Záznam souboje si můžete přehrát na přiloženém videu.

Sledujte hru vMOL HM by Strážci Tamrielu PC EU od uživatele TeamOdaRulezZ na adrese www.twitch.tv

Co je to za guildu?
Strážci Tamrielu je velmi aktivní CZ/SK (PC, EU) guilda, která je otevřená všem pohodovým hráčům a hráčkám. Ať už jste ve hře noví či ostřílení veteráni, můžete se k nim přidat. Každý týden pořádají akce rozličného typu (účast je dobrovolná) – PvE, PvP a nebrání se ani RP (RolePlay). Takže se můžete dostat do trialů, vyčistit svět od world bossů, poškádlit alianční nepřátele (v guildě jsou i bývalí emperoři), najít si parťáky na battlegroundy, daily dungeony, v guildě potkáte i nejednoho nadšeného sběratele achievementů, můžete poznat svět obchodování, odhalit zajímavosti z LORE příběhů TESO a zdokonalit se zkrátka ve všem, co hra nabízí. Guilda také disponuje pozemkem, na kterém se nachází veškeré craftovací stanice všech dostupných setů, takže např. plnění master writů je díky tomu tak snadné, jak nikdy. Guilda mívá také pravidelně svou obchodnici ve městě, což vám může zajistit i nějaké ty zlaťáky do kapsy navíc.

Jak se dostat do Strážců Tamrielu?
Napište ve hře soukromou zprávu někomu z vedení, například @lord_Crull nebo @Darthen, a požádejte o přijetí. Guilda má také svá pravidla a ty je potřeba znát, dodržovat a respektovat (chovat se slušně, vyvarovat se sprostého mluvení, neurážet členy guildy atp.). Guilda komunikuje (mimo chat ve hře) také přes Discord a ten je u většiny akcí vyžadován používat pro hlasovou komunikaci (pokud se stydíte nebo nemáte mikrofon, tak nemusíte mluvit, stačí poslouchat a případně můžete reagovat do chatu, ale mluvit je mnohem komfortnější než psát, zvláště když jste v boji a mnohdy jde o sekundy).

Má guilda nějaké webové stránky?
Netřeba. Disocord plní i úlohu webových stránek mnohem efektivněji (a to díky sociálním prvkům, tzn. díky notifikacím a možnostem soukromých zpráv aj.).

 

Napsat komentář

Jak mít vlastní obrázek u komentářů

Zaregistrujte se na stránkách Gravatar.com, připojte si k účtu e-mail, který používáte na MMOzone.cz a nastavte si libovolný obrázek.

Snažte se v komentářích držet tématu, na rozsáhlejší diskuse je vhodnější naše fórum

Page 1 of 0