Soutěž s nakladatelstvím Epocha o The Elder Scrolls II – Pán duší

| 4.10.2013 │ Novinky

Koncem září vyšel druhý díl knižního románu Grega Keyese: The Elder Scrolls II – Pán Duší a ve spolupráci s nakladatelstvím Epocha jsme pro vás připravili novou soutěž o jeden výtisk Pána duší. Tentokrát jsme zvolili trochu větší a těžší počet otázek:

soutez_pandusi

1. Kolik druhů elfů se celkově vyskytlo v Tamrielu ?

a) 3
b) 10
c) 5

2. Který Deadrický Lord je pán lovů a honů. Vypadá jako muž s jelení hlavou a oštěpem, doprovází jej vlk. Jeho artefaktem je brnění Spasitelova kůže a prsten, který při nasazení promění uživatele ve vlka. Je patronem Khajiitů a Argonianů.
a) Sheogorath
b) Nocturnal
c) Hircine

3. Ve které éře se zrodilo Temné Bratrstvo ?
a) první
b) druhé
c) třetí

 

Správné odpovědi ve tvaru: odpověd, jméno příjmení a doručovací adresa posílejte na [email protected] ,vzápětí by vám měl přijít potvrzovací email.

<3Lydia radí… odpovědi hledejte zde :http://cs.wikipedia.org/wiki/Elder_Scrolls


 

Informace o knize:

Anotace:

Pan_Obalka_Front

Kontinent Tamriel je čtyřicet let po Oblivionské krizi ohrožován záhadným létajícím městem, Umbrielem, v jehož stínu se probouzí děsivá armáda nemrtvých.

Otřesený princ Attrebus i přes šokující odhalení pokračuje ve zdánlivě nesplnitelném úkolu a snaží se získat kouzelný meč, který je klíčem ke zničení hrozivých vetřelců. V Císařském městě mezitím nalezne špeh Colin důkazy o zradě v samotném srdci císařství – pokud však Colina dříve nezradí jeho srdce. V Umbrielu uvězněná Annaig se zase stala pouhou otrokyní temného pána a jeho nenasytného hladu po dalších duších.

Jak mohou tito tři zvláštní hrdinové zachránit Tamriel, když nedokáží zachránit ani sami sebe?

 

Ukázky knihy: pdf, doc

Knihu můžete zakoupit na stránkách Epochy: http://www.epocha.cz/detailknihy.php?id=565

 

Napsat komentář

Jak mít vlastní obrázek u komentářů

Zaregistrujte se na stránkách Gravatar.com, připojte si k účtu e-mail, který používáte na MMOzone.cz a nastavte si libovolný obrázek.

Snažte se v komentářích držet tématu, na rozsáhlejší diskuse je vhodnější naše fórum

Page 1 of 0