Smršť menších novinek ze světa ESO

| 15.8.2013 │ Novinky

Během včerejška se událo hned několik zajímavých věcí, tak si je pojďme shrnout!

Jako první bychom vám rádi prezentovali další fanouškovské dílo – skladbu Merchant´s Melody od DrWantonPandy. Je povedená a stojí za poslech! Byla vybrána Zenimaxem a sdílena na jejich oficiální stránce.

Další z novinek jsou KONEČNĚ leaknuté skilly povolání Nightblade, které jsme získali díky Sithardovi. Nightblade opravdu vypadá na vrahouna, zloděje, a plížiče se vším, co k němu patří. Můžete se o tom přesvědčit na našem fóru, kde najdete seznam jeho skillů.

Další z informací přinesl Paul Sage, Creative Director Elder Scrolls Online. Rozpovídal se o kuších, a o mountech. Můžeme nyní s jistotou říci, že kuše ve hře nebudou, alespoň při launchi. Již od E3 pak víme, že bojovat z mounta by také jít nemělo, ale včera k tomu Paul také přidal jeho oblíbenou frázi „alespoň né při launchi“. Znamená to, že můžeme mounted combat očekávat v budoucnu?

Poslední informace dneška se týká Bety. Na oficiálních fórech si lidé z různých částí světa sdělují, zda se dostali do Bety, a můžeme nyní s téměř 100% jistotou říci, že současné fáze Bety se týkají jen severní Ameriky (konkrétně USA a Kanady) a Oceánie. Není to tedy nedostatkem štěstí, že tam ještě nikdo od nás není.

Napsat komentář

Jak mít vlastní obrázek u komentářů

Zaregistrujte se na stránkách Gravatar.com, připojte si k účtu e-mail, který používáte na MMOzone.cz a nastavte si libovolný obrázek.

Snažte se v komentářích držet tématu, na rozsáhlejší diskuse je vhodnější naše fórum

Page 1 of 0