Sezóna draků bude pokračovat…

| 12.6.2019 │ Článek| DLC

Sezóna draků bude během roku 2019 pokračovat rozšířením Scalebreaker a Dragonhold!

Kapitoly Wrathstone a ESO: Elsweyr už byly vydány, Halls of Colossus je otevřený a hněv draků se snáší napříč Elsweyrem. Již teď můžete prozkoumávat první polovinu sezóny draků, ale mnoho dalšího teprve přijde. S radostí vám oznamujeme dvě finální dobrodružství letošního příběhu!

LOV DRAKŮ

Nové DLC Scalebreaker dorazí ve třetím čtvrtletí a přinese dva nové dungeony k pokoření pro vás a váš tým: Moongrave Fane a Lair of Maarselok. Oba dungeony jsou součástí příběhu sezóny draků, takže vás postaví proti drakům jako jsou ti, se kterými jste se utkali v Elsweyru. Nicméně, ne každý chce zabít tyto legendární zvířata a Halls of Colossus není jediné místo které drží draky.

Oba dungeony předvádí nové šokující prostředí, bitvy a přesvědčivé samostatné příběhy, které navazují na sezónu draků. Boje se mohou zdát skličující, ale ti ochotní odvážlivci, kteří se postaví výzvě v Moongrave Fane, nebo Lair of Maarselok dostanou nové mocné předměty a unikátní collectibles jako odměnu.

ELSWEYR V RUINÁCH

Koncem roku 2019 zažijete vzrušující zakončení příběhu sezóny draků v Dragonhold, posledním DLC tohoto roku. Dragonhold přinese novou zónu k prozkoumání v Jižním Elsweyru nazvanou Pellitine, pustiny na které měla dopad smrtelná nákaza téměř před dvaceti lety. Zde musíte shromáždit spojence (včetně oblíbeného Sai Sahana), reformovat prastarý řád Dragonguard, vyvinout nové mocné nástroje a zbraně a ukončit hrozbu v podobě draků dřív, než pohltí celý Tamriel.

Jakožto Zone DLC bude obsahovat region Jižního Elsweyru nové questy, delvy, world bosse a samozřejmě také event Dragon Hunt (lov draků).

Scalebreaker i Dragonhold bude přístupný v druhé polovině roku 2019.

Zdroj >>ZDE<<

Napsat komentář

Jak mít vlastní obrázek u komentářů

Zaregistrujte se na stránkách Gravatar.com, připojte si k účtu e-mail, který používáte na MMOzone.cz a nastavte si libovolný obrázek.

Snažte se v komentářích držet tématu, na rozsáhlejší diskuse je vhodnější naše fórum

Page 1 of 0