ROZPADAJÍCÍ SE CYRODIIL S UPDATEM 20

| 13.11.2018 │ Článek| Novinky| PvP

ZMĚŇTE CYRODIIL V RUINY

Cyrodiil byl vždy centrem krvavých konfliktů během druhé éry, ale s updatem 20 získá válka tří praporů novou podobu. Dříve jste mohli použít dobývací stroje ke zničení zdí pevností (a pár jiných klíčových lokací), ale teď můžete také použít katapulty, balisty a trebuchety ke stržení mnoha mostů a bran.

„Pomocí ničitelných mostů chceme dát hráčům kontrolu nad něčím, nad čím dříve kontrolu neměli,“ vysvětlil Brian Wheeler, vedoucí ESO PvP. „A umožnit zničení všech oblastí fyzicky bylo požadováno od vydání.“

Tato nová schopnost ničení otevírá více druhů taktických možností pro ty, kdo vedou válku v Cyrodiilu. Zničíte mosty a brány, aby jste zpomalili postup nepřátel? Nebo ho budete bránit pro zajištění zásobování prozatím nedotčených linií?

Již žádný Alessia bridge!

Oba mosty a brány mohou být opraveny, pokud máte materiál, ale nyní můžete také najít super tajné kozí stezky rozptýlené regionem, které umožní alternativní vstup do nepřátelského teritoria.

Tento update také zahrnuje 3 nové Outpost nazvané Winter’s Reach, Harlun’s Outpost a Carnala outpost, které vám přidají nové základny, jenž můžete využít k zahájení útoku.

„V update 20 jsme chtěli přidat do každého ze tří teritorií odlišný pocit. Před updatem byli polozrcadlové ve svých dispozicích a velká část této změny pomůže okořenit Cyrodiil a dá každému teritoriu více variací hraní.

POPICHUJTE NEPŘÁTELE S NOVÝM EMOTE

Veteráni Alliance War (válka aliancí) již tvrdě pracují aby získali exkluzivní čísti PvP převleku Gladiator, který jim dává zcela odlišný vzhled na bojišti. Nyní s update 20 můžete vštípit teror do sdrcí vašich nepřátel pomocí Gladiator Taunt Emote. Pokud aktivujete tento emote, popíchnete své nepřátele s jakoukoliv zbraní, kterou aktuálně používáte, aby věděli, že si vypůjčíte jejich čas!

Bring. It. On.

K získání Gladiator Emote musíte získat 30 Gladiaotr Proof a přinést je War Researcher merchant. Více důvodů k plnění Conquest (dobývacích) denních úkolů.

Update 20 také obsahuje nové sety, které můžete získat z Rewards for the Worthy PvP bags (odměny za PvP). Nyní tyto odměny obsahují 6 nových setů, včetně Battlefield Acrobat, medium set který snižuje 6% ceny všech kouzel.

Zdroj >>ZDE<<

Napsat komentář

Jak mít vlastní obrázek u komentářů

Zaregistrujte se na stránkách Gravatar.com, připojte si k účtu e-mail, který používáte na MMOzone.cz a nastavte si libovolný obrázek.

Snažte se v komentářích držet tématu, na rozsáhlejší diskuse je vhodnější naše fórum

Page 1 of 0