Revamp: Provisioning

| 5.7.2016 │ Profese

Obyvatelé Tamrielu! Zajisté jste si všimli, že v posledních několika týdnech horlivě pracujeme na zlepšení webu a jeho obsahu. Dnešní úprava se týká aktualizace v sekci profese – provisioning. Provisioning byl kompletně přepsán a vylepšen. V článku najdete odkaz na tabulku s ingrediencemi, která je tak rozsáhlá, že jsme pro její publikování museli využít externí služby Google documents.

Sekce profese bude postupně aktualizována a kromě základních šesti profesí zde bude podrobně popsán fishing (rybaření) a thieving (zlodějina – ve hře „ledgerdemain“).

 

Úryvek z článku o provisioningu:

„Provisioning je profese zabývající se vařením. Uvařené pokrmy mají dlouhodobý účinek (od 35 do 120 minut herního času) a ovlivňují základních staty konzumenta (tzn. zdraví, staminu, magicku). Jídlo tyto staty zpravidla navyšuje a pití nápojů (bevarages) podporuje regeneraci. Jídlo a pití nelze užívat současně, ale existují speciální pokrmy, které výhodně kombinují navýšení hodnoty vybraných statů zároveň s regenerací (např. zvyšují zdraví a přidávají regeneraci staminy), takže lze říci, že jsou něčím mezi jídlem a pitím. K vaření je potřeba mít vhodné suroviny a naučit se recepty. Jak potraviny na vaření, tak recepty je možné najít různě po světě. Profesi zlepšujete prostě tím, že cokoliv vaříte. Maximální level je 50.“

 

Provisioning

Provisioning

 

 

 

 

final

 1. Autor: khenyk | Přidáno: 5.7.2016, 11:55

  Jupí! Palec nahoru! Já si říkal, že se něco děje, když mi vyskočil po 1/4 roce novej tweet od @ESOCzechFansite

  • Autor: Aidam | Přidáno: 5.7.2016, 13:07

   Ono se tak nějak dělo něco furt, akorát jsme nepoužívali Twitter..

 2. Autor: Vocode | Přidáno: 7.7.2016, 06:44

  Super palec hore 🙂

Napsat komentář

Jak mít vlastní obrázek u komentářů

Zaregistrujte se na stránkách Gravatar.com, připojte si k účtu e-mail, který používáte na MMOzone.cz a nastavte si libovolný obrázek.

Snažte se v komentářích držet tématu, na rozsáhlejší diskuse je vhodnější naše fórum

Page 1 of 0