Racialy ras Ebonheart Pactu

| 15.8.2013 │ Beta

Konečně nějaké relevantní informace. Z Bety unikly informace o racial (rasových, vrozených) schopnostech ras Ebonheart Pactu. Pokud tedy hodláte hrát za Dunmera, Norda, nebo Argoniána, dnešní článek vás bude jistě zajímat.

Zenimax se na první pohled snaží být věrný tradicím, které nastolily singleplayer hry TES. Vydrží jim to? Nezapomeňte, že všechny informace pocházejí z Bety a mohou se i úplně změnit!!!


Nord

 

Ultimátní schopnost: Battle Cry (zvýší zranění působené hráči v určitém radiusu o 7%)

Pasivní schopnosti: Rychlejší získávání zkušeností k boji s Obouručními zbraněmi(o 15%), Robust (v boji regeneruje 4% zdraví), Resist Frost (+ 39 odolnosti proti mrazu), Ruggid (zbroj zvýšena o 50)


Dunmer

 

Ultimátní schopnost: Ancestral Guardian (pravděpodobně vyvolá ducha předků, který vás bude chránit po dobu 15-ti vteřin)

Pasivní schopnosti: Ambidexterity (rychlejší získávání zkušeností k boji s dvěma zbraněmi), Dynamic (mana a stamina zvýšeny o 3%), Resist Fire (+ 40 odolnosti proti ohni), Flame Talent (zranění působené ohněm zvýšeno o 7%)


Argonián

 

Ultimátní schopnost: Histskin (zvýší regeneraci zdraví o 100 bodů na 15 vteřin)

Pasivní schopnosti: Rychlejší získávání zkušeností v Obnově (o 15%), Žádné posstihy ke stamině během combatu při plavání, Resist Poison (+ 26 odolnosti proti jedům), Increased healing received (obdržené léčení je o 7% silnější)

Napsat komentář

Jak mít vlastní obrázek u komentářů

Zaregistrujte se na stránkách Gravatar.com, připojte si k účtu e-mail, který používáte na MMOzone.cz a nastavte si libovolný obrázek.

Snažte se v komentářích držet tématu, na rozsáhlejší diskuse je vhodnější naše fórum

Page 1 of 0