Quakecon 2014 a Update 3

| 9.7.2014 │ QuakeCon

Nastal čas pro další update s číslovkou 3, který si pro nás Zenimax připravil a kde nám chce ukázat co by jsme měli do budoucna od Elder Scrolls Online očekávat.

ZOS A ESO NA QUAKECONU 2014
Stejně jako minulý, tak i tento rok bude ESO na Quakeconu od 17. do 20. července. Většina eventů týkajících se ESO se bude odehrávat v pátek 17. července. Bude zde stánek, kde budou developeři odpovídat na všemožné otázky a samozřejmě i možnost vyzkoušet si hru samotnou. Ten kdo nemá možnost se na Quakecon dostat, může celou akci sledovat přes Twitch.
Předběžný plán na Quakeconu:

„Budoucnost ESO“ – senior developeři zde budou mluvit o různých změnách na kterých právě pracují. Kreativní ředitel Paul Sage představí aktualní informace o změnách ve veterán obsahu ( kterým se budeme za chvíli také zabívat) a mnoho dalšího.

PvP Tournament a livestream – turnaj ve strukturovaném pvp 4vs4vs4

Trial a livestream – klasický turnaj v dosažení nejlepšího času v Trialu.

 

EU MEGASERVER
Dostaváme se stále blíž k ohlášení přesného data, kdy začne migrace na EU Megaserver umístěný ve Frankfurtu. Pravděpodobně bude vše hotové nejdříve poslední týden v červenci nebo první týden v srpnu. Jedná se samozřejmě o delikátní záležitost, proto nechceme nic uspěchat, aby byl přenos postav uspěšný.

VETERÁN RANK SYSTÉM
Naslouchali jsme všem ohlasům okolo Veteránk ranků v ESO. Nejčastější ohlasy byly, že je obsah příliš natahovaný oproti 1-50 levelování, příliš mnoho „grindu“, zbytečně velká obtížnost, které neodpovídá odměnám za splnění questů. S radostí oznamujeme, že připravujeme sérii oznámení ( začínaje na Quakeconu ), které se budou těchto problémů týkat a kde se budeme snažit vylepšit zážitek pro high-level obsah. Budeme se snažit vybalancovat systém aby byl více podobným zažitku jako při expení levelů 1-50. Původní záměr veterán obsahu byl, aby hráči zakládali party a plnili obsah společne, ale tento záměr nebyl moc vřele přijat, proto systém upravíme tak, aby byl přívětivějsí pro sólo hráče.

Fáze 1: Nastavit optimální obtížnost veterán obsahu.

Fáze 2: Odstranění veteránských bodů a na místo nich ponechat klasické XP. Zvyšení XP odměny v PvP.

Fáze 3: Kompletní úprava veterán systému o které budeme hovořit na Quakeconu.

 

UPDATE 3 A VYLEPŠENÍ GUILD
Update 3 představí mnoho úprav jak pro hráče tak i pro guildy a již brzy bude na Public Test Serveru (PTS). Snažíme se o co největší zjednodušení jak pří vytváření guildy tak i v sociálním propojení mezi hráči. Je také dobré říci, že vetšina změn je založena na vašich podnětech a prosíme aby jste dál posílali vaše návrhy na naše fórum, čí stránky typu reddit, facebook, twitter atd.
Zde je rychlý přehled vylepšení týkající se guild:

Vedení: Guild leadeři mohou vytvářet a měnit vlastní ranky. Bude možno mít až deset ranků a každý z nich bude mít vlastní ikonu.

Banka: Guild leadeři mohou povolit členům vybírat z banky goldy na základě jejich ranku.

Obchod: Kdokoli v Cyrodiilu nyní může nakupovat v guildovním obchodu guildy, která právě drží danou pevnost.

Obchodníci: „The Gold Coast Trading Company“ nyní otevírá možnost pronajmutí krámku v různých městech Tamrielu. Prodejci v krámcích mohou být najmuti guildou na jeden týden (skrze aukci) a guilda si sama nastaví co a za kolik bude prodávat.

Tabard: Guild leader může pro svou guildu vytvořit libovolný tabard pokud má guilda deset a více členů. Při jeho tvorbě bude k dispozici 250 barev, 63 pozadí a 136 znaků, které můžete poskládat dle libosti.

 

tabard

 

CLASS BUILDY A BALANC
Předem bych chtěl říci, že je pro nás balancovaní postav velmi důležité, ale probíhá velmi pomalu kvůli velkému dopadu, který má na herní zážitek. V tuto chvíli vylepšujeme stamina buildy aby byly mnohem více použitelné například tím, že medium armoru snižujeme cenu použité staminy a zvyšujeme poškození některých abilit využívajících staminu. V updatu 3 se budou například ultimátní ability řídit budˇ podle weapon damage nebo spell damage podle toho, ze které budete profitovat více. Také je důležité, že pokud bude v některé z vašich skill linií provedená změna dostanete zadarmo reset skill pointův této skill linii. Dále se zaměříme na vlkodlaky, templáře a dragonknighty, u který se chceme ujistit, že jsou dostatečně silní. Stále také pracujeme na nightbladovi, kde věříme, že některé změny už pomohli, ale stále je na čem pracovat.

 

COMBAT
Pracovali jsme také na vylepšení combatu a snažíme se ho udělat ještě zábávnější, plynulejší a s lepší odezvou. Stejně jako postupně upravujeme veterán obsah, budeme postupně upravovat i combat systém. Provádíme změny v animacích, audiu, časování, optimalizaci internetové sítě a dalsích faktorech které combat ovliňují. Některé z těchto změn předvedeme již na Quakeconu.

 

BARVIČKY
Update 3 bude na PTS brzy a přináší spoustu zábavy jak pro nové hráče tak pro guildy. Tento update jsme v ZOS testovali mnoho týdnů a největší zábávu jsme si užili při barvení své výbavy, které bude v updatu 3 už také možné ( nebo při tvorbě tabardu ? ). Nyní se můžete podívat na pár ukázek.

Scorpion

scorpion

Ironman                                                 Hawkeye                                                   Wonderwoman

ironman hawkeye wonderwoman

Captain America                                                                                          Poison Ivy

cp america poison ivy

 

 

 

 

  1. Autor: Gavriil | Přidáno: 10.7.2014, 19:54

    Tak snad to lidi odradí opouštet hru a možná některé přijme, aby se vrátili

  2. Autor: destro | Přidáno: 12.7.2014, 15:15

    „Původní záměr veterán obsahu byl, aby hráči zakládali party a plnili obsah společne, ale tento záměr nebyl moc vřele přijat, proto systém upravíme tak, aby byl přívětivějsí pro sólo hráče.“ – hahaha, dobry vtip. Kto by v parte questil ked to nema absulutne ziadny zmysel??? TESO je hadam jedine MMO kde je cele questenie postavene na solo 😀

    Obchod: Kdokoli v Cyrodiilu nyní může nakupovat v guildovním obchodu guildy, která právě drží danou pevnost. – toto uz malo byt od zaciatku, ved to je postavene na hlavu aby si v dobytej pevnosti mohla nakupovat len vlastna guilda. Kde je motivacia tie pevnosti dobyjat?!?

    Este by to chcelo pridat trade chat, ale to sa asi dockame az v Update5 xD

Napsat komentář

Jak mít vlastní obrázek u komentářů

Zaregistrujte se na stránkách Gravatar.com, připojte si k účtu e-mail, který používáte na MMOzone.cz a nastavte si libovolný obrázek.

Snažte se v komentářích držet tématu, na rozsáhlejší diskuse je vhodnější naše fórum

Page 1 of 0