První informace o DLC Shadows Of The Hist

| 22.6.2016 │ DLC

Na oficiálních stránkách vyšel článek představující nové DLC, které bude brzy dostupné na testovacím serveru. Tentokrát se nedočkáme nové mapy s questy, ale rozšíříme si naše každodenní dobrodružství hned v několika směrech. Přibudou dungeony, moster sety, změny vzhledu a rasy, zabírání měst v Cyrodiilu a mnoho dalšího.

Nové DLC bude obsahovat dva skupinové dungeony. Ty budou laděné v argoniánském stylu a připraví pro váš tým další výzvy. Mimo jiné vyjde společně s patchem číslo 11, který nám umožní přístup k provádění změn vašeho vzhledu či rasy. Přidáno bude také několik nových „premium“ účesů a doplňků do Crown Store.

eso fashion time

Cradle of Shadows

 

Připojte se k Argoniánům z Temného bratrstva v jejich souboji proti skupině potulných assassinů, kteří chtějí do Black Marsh přinést vražedný chaos. Cradle of Shadows je dungeon pro 4 hráče a dá se hrát v normal i veteran verzi. Dokážete zabít všechny bosse a získat jejich hlavy? Pokud ano, čeká na vás nová monster head.

Ruins of Mazzatun

 

Risknete cestu Mazzatunem, městem hádanek argoniánského kmene Xit-Xaht? Tento kmen byl zotročen a využit na práci v tajném projektu, při kterém postupně přicházejí o rozum. Osvoboďte je od jejich zotročitelů než bude příliš pozdě. Tento dungeon je opět pro 4 hráče, má veteran i normal mod a samozřejmě i on nabídne novou monster head.

Změny v základu hry

 

Možnost změny rasy, pohlaví, vzhledu, doplňků, vlasů, prostě kompletní plastická operace zní pro mnohé hráče velmi lákavě. Fungovat to bude tak, že si v Crown Store zakoupíte speciální tokeny (žetony), jenž vám definují v jakém rozsahu chcete vaše změny provádět. Zda chcete změnit jméno, nebo kompletně celou rasu.

Změny v trialech a vylepšení Dragonstar Areny

 

Dočkáme se zvýšení obtížnosti v Hel Ra Citadel a Aetherian Archive a samozřejmě i lepších odměn. Všechny itemy budou nově padat na max level. Trialy HRC a AA budou mít normal i veteran mod scalovatelné podle leadera skupiny a to se odrazí i v kvalifikaci umístění v žebříčcích (leaderboards).

argonian new motif

Nový styl se protentokrát inspiruje argonianskou kulturou.

Text Chat pro konzolové hráče

 

Konečně se hráči konzolových verzí dočkají možnosti využívat chat, což doplní již fungující voice chat.

 

Zabírání měst v Cyrodiilu

 

Nově se budou moci zabírat města Cropsford, Vlastarus a Bruma. Každé z nich bude obsahovat tři vlajky s rozdílnou obtížností. Jedna bude bez guardů, u druhé bude několik guardů a ta poslední bude velmi dobře střežená. Obsazení města dá alianci jednak další místo pro respawn a zároveň se v daném městě bude nacházet obchodník s fialovými itemy za alianční body.

Co dál?

 

Nové motivy, nové sety, zlepšené animace obličejů, možnost barvit kostýmy a mnoho blíže nespecifikovaných změn a vylepšení.

Kdy to bude na PTSku? Kdy to vyjde?

soon

Napsat komentář

Jak mít vlastní obrázek u komentářů

Zaregistrujte se na stránkách Gravatar.com, připojte si k účtu e-mail, který používáte na MMOzone.cz a nastavte si libovolný obrázek.

Snažte se v komentářích držet tématu, na rozsáhlejší diskuse je vhodnější naše fórum

Page 1 of 0