První ESO Live Stream

| 13.9.2014 │ Novinky

Včera v noci proběhl první stream „pořadu“ ESO Live, který má Zenimax v plánu vysílat každý pátek. Bohužel na twitch.tv nezůstal tento stream v archívu. Proto se Vám pokusím jeho obsah zprostředkovat. Pořad byl rozdělen tematicky do několika bloků, během nichž jsme se dozvěděli následující.

ESOLive
News:
Update 4 vyjde počátkem příštího týdne (pravděpodobně pro EU 16.9).
Update 5 se dočkáme až ke konci měsíce října/októbera a bude obsahovat veteránskou verzi dungeonu City Of Ash. Roleplayeři se dočkají slibovaných chat bubbles. Je velice pravděpodobné, že se v tomto update již objeví nový FaceFx systém, pro lepší animaci gest u NPC, který Zenimax představoval na letošním QuakeConu.

chatbubbles

Host:
Hostem večera byl hlavní spisovatel pro ESO Wynne McLaughlin. Který se rozpovídal o své dřívější práci v televizním businessu, pochlubil se například tvorbou scénáře pro, v našich končinách dobře známého herce Lorenzo Lamase. Také zopakoval, že do teamu nedávno přijali scénáristu pracujícího na StarWars The Old Republic. Nejzajímavější však dle mého názoru byla otázka z chatu. Jak dlouho trvá napsání jednoho questu do hry. Na konkrétní odpověď jsme si museli chvilku počkat, protože Wynne se snažil popsat všechny procesy testování nového questu a jak se na každém questu podílí více teamů. Nicméně odpověď zněla 3 až 4 týdny včetně testování.

HotTopics:
Tak se jmenuje blok ve kterém Gina Bruno a Jessica Folson odpovídají na nejžhavější témata z oficiálního fóra.

WereWolf se dočká dalšího zlevnění ultimátky. Také ho čeká změna výpočtu light a heavy útoků, které se přestanou vypočítávat ze spell power a budou z weapon power.
Staminové buildy dostanou také podporu a to v podobě úpravy vlastností  mele zbraní, kdy heavy attack bude na všech mele zbraních vracet staminu. Hole zůstanou bez úprav.
Na základě přání komunity se také v budoucnu dočkáme změny v systému traitů, kdy armory vyšších levelů budou mít náhodně vygenerované traity.

Live gameplay:
Během live streamu jsme měli možnost sledovat guildu Hodor a její snažení se v několika úvodních sekcích Dragonstar Arény. Během jejich streamu se k nim na Teamspeak připojil hlavní herní designer Nick Konkle a vedl s nimi celkem zajímavou diskuzi ohledně jejich pocitů ze hry co by na hře změnili atd. Zde jsou některé útržky, které jsem odposlechl.

Někteří mobové v Dragonstar Aréně používají sety skillů, které známe od hráčů z pvp, proto je podle členů guildy Hodor možné, že hráči hrajíci pouze pve budou mít lehkou nevýhodu při procházení Arénou, protože nebudou na podobné kombinace skillů přiliš „zvyklí“. Nick Konkle se také ptal, jaký typ lokace by rádi ve hře viděli, co jim chybí a podobně, bohužel na to evidentně zaskočení hráči nedokázali rozumně odpovědět. Debata se proto vedla jiným směrem, a sice k novým mountům, které očekáváme také v blízké (nespecifikované) době.  Nick opět neřekl nic konkrétního, jen že Zenimax za tímto účelem testuje více modelů zvířat a jejich velikostí, ne jen tygry (mají být brzo) o kterých jsme se tento týden dozvěděli prostřednictvím AMA. Otázkou podle něho je, jakou formou se do hry tito mounti dostanou.

FanArt:
Během streamu se dostalo i na tvorbu fanoušků ať již na hudbu či arty. Které komentoval jeden člověk z design teamů. Většina artů od něho sklidila pochvalu. Pokud z vás někdo máte vlastní tvorbu, můžete ji zaslat Zenimaxu, a možná v některém z dalších ESO Live pořadů ji uvidíte na streamu také. Svou tvorbu posílejte na email: community@elderscrollsonline.com

Na závěr streamů nám bylo puštěno celkem vtipné video, kde Loremaster Lawrence Schick „zkoušel“ několik vývojářů hry ze čtení krkolomných jmen ze světa Tamrielu. Snad se toto video ještě někde na internetu objeví.

zdroj: http://www.twitch.tv/zenimaxonlinestudios

  1. Autor: lordrek | Přidáno: 16.9.2014, 11:14

    Dík za zhrnutie, celkom dobré správy, hlavne čo sa týka tých stamina buildov, že by som sa konečne vrádil k medium a 2h meču.

  2. Autor: Alch_Kosac | Přidáno: 23.9.2014, 19:27
  3. Autor: kokotko | Přidáno: 23.9.2014, 22:27

    haha som tu som vecny

  4. Autor: kokotko | Přidáno: 25.9.2014, 13:03

    /whistle

Napsat komentář

Jak mít vlastní obrázek u komentářů

Zaregistrujte se na stránkách Gravatar.com, připojte si k účtu e-mail, který používáte na MMOzone.cz a nastavte si libovolný obrázek.

Snažte se v komentářích držet tématu, na rozsáhlejší diskuse je vhodnější naše fórum

Page 1 of 0