První Cz/Sk guilda má továrnu na sety

| 14.9.2017 │ komunita

Díky housing systému a přizpůsobitelných craftovacích stanic typu “attunable”, které mohou po otisknutí zpřístupnit konkrétní craftovatelné sety, začali hráči uvažovat o možnostech vytvářet si vlastní “továrny”. Továrnou je myšlen dům, ve kterém jsou dostupné veškeré setové stolečky a kam stačí jen zajít a můžete si vyrobit cokoliv, aniž byste u toho museli složitě cestovat po celém Tamrielu.

Jelikož se jedná o velký, vysoce nákladný a složitý projekt, většina nápadů skončila ihned po propočítání finanční a materiální náročnosti. Některé zahraniční guildy po dobu několika měsíců schraňují jeden stolek za druhým a sotva se dostanou do poloviny. Velká zahraniční obchodní guilda Traders Of The Covenant se dokonce musela spojit se třemi dalšími guildami, aby se jim povedlo projekt zachránit a po osmi měsících dovést do cíle. Naše CZ/SK komunita ovšem zabodovala na plné čáře, protože nám na to stačilo jen 63 obětavých hráčů a pouhých 24 dní.

Nápad na tento projekt mělo hodně z nás, ale první, kdo ho začal vidět jako reálný a začal se skutečným plánováním, byla hráčka Simbet z guildy Strážci Tamrielu. Díky jejímu podnětu a investované počáteční energii se pomyslná kola projektu dala do pohybu. Společně s ostatními z vedení guildy zavedli systém přijímání dobrovolných darů. Kdo měl zájem přispět, zaslal buď zakoupené domluvené attunable stanice, knihy na master crafty či peníze k nákupu těchto knih, samotné výrobní materiály, speciální a drahé vylepšováky kvality předmětů, kameny stylů, nirhoned kameny, perfect roe, hakejo a zkrátka vše, co je potřeba na úspěšné odevzdávání master writů, za účelem získání voucherů pro nákup stanic do továrny. Vznikla přehledná tabulka, kde byl uveden každý dárce a co věnoval. Postupně se nakoupené stanice otiskávaly pro konkrétní sety a umisťovaly do “továrny”. Pro tuto příležitost se zakoupil dům typu “manor” jménem Serenity Falls Estate.

 

Projekt v číslech

 

Účastníci projektu / dárci: 63 hráčů
Doba, než byl projekt úspěšně ukončen: 24 dní
Počet potřebných attunable stanic: 114
Potřebný počet voucherů: 28 500
Dům k umístění stanic nás stál: 3 775 000 Goldů
Využitých peněz na dokoupení voucherů: 10 794 000 Goldů

– Stovky hodin craftění master writů a tím spojené cestování po celém Tamrielu.
– Stovky vylepšovacích předmětů na změnu kvality itemů včetně několika desítek zlatých.
– Tisíce kusů materiálů (rubedite ingot atp.)

 

Tímto bychom rádi poděkovali všem, kdo nám pomohli a společně jsme dokázali nemožné. Konkrétně jmenuji Simbet, které vděčíme za její iniciativu, jenž významně přispěla vzniku samotného projektu. Dále musím zmínit Lord_Crulla, za jeho neutuchající pozornost při spravedlivém zapisování dárců, za trpělivost při nákupu a craftění wrtitů a za to, jak vytrvale pomáhal pevně táhnout za provaz a posouvat  projekt do cíle. Jmenovat si také zaslouží guildmaster Darthen za nemalé investice i mimo evidenci darů a za to, jak kompletoval a průběžně informoval o tom, jak se posouváme kupředu, také poctivě plnil zadání darovaných writů a nakupoval stanice. S craftem hodně pomohli Helinile a Funthomass. Musím zmínit i jméno Losion, jelikož věnoval přes 3 miliony Goldů a další milion v materiálech, což byl největší dar, co se financí týče. Xalander si též zaslouží velké díky za 5 stanic. Mohla bych takto pokračovat ještě hodně dlouho, tak snad ostatní prominou, že to trochu zkrátím.

SÍŇ SLÁVY:
a42a, Agredagorn, anderiv, AndreCZE, AndreeBreton, Annie-CZE, Aramej, Athelan, Brutail, Bublifuk, Buster29, Celiu, Copac, czkevin36, Dansemacabre, Darthen, Dreamersk, ExfraxCZ, Elfi710, Elladan, Fafiq, Fierru, Funthomass, Garnath, Helinile, Hugori31, Izolda4 a Auri31, Jupinho, Keillane, Korukaci, Kokoska, Korunkaci, KuldaCz, Landyn, Larsaryl, LastCZ, LeFrog72, lord_Crull, LordGulash95, Losion, Malevil-Saturnin, Melkor, Mewerick, Mordanion, Mrakos, Netopejr75, Odabaszok, Olupajmibanan, Phoenix306, Robson77, SerielCZ, Silvermike, Simbet, Skunkee977, Surron, Tonda197, Torencovo, Trcak, Tse-Tse, Vecernice, Vecny.samotar, Vedko, Xalander, Xpankoo. 

Všichni účastníci mají samozřejmě do továrny přístup a pokud se i vám tato možnost zamlouvá, zavítejte mezi členy Strážců Tamrielu. Guilda je velmi aktivní, plná zkušených hráčů i nováčků a kromě “továrny” na sety má i pravidelného obchodníka. Pořádá PvE i PvP akce, školení a vůbec – hrají pro zábavu i pro dobrý pocit úspěchu v těžkých disciplínách, které hra umožňuje. Kontakt najdete v záložce v seznamu herních guild nebo kliknutím na tento odkaz.

Napsat komentář

Jak mít vlastní obrázek u komentářů

Zaregistrujte se na stránkách Gravatar.com, připojte si k účtu e-mail, který používáte na MMOzone.cz a nastavte si libovolný obrázek.

Snažte se v komentářích držet tématu, na rozsáhlejší diskuse je vhodnější naše fórum

Page 1 of 0