Ponořte se do Undaunted eventu

| 26.11.2018 │ Článek| event| Novinky

Projděte dungeony Tamrielu a získejte bonusové odměny během Undaunted Celebration eventu. Nastudujte si co všechno potřebujete vědět před začátkem včetně toho jak získat další event tikety!

WE ARE UNDAUNTED!

Undaunted Celebration event začíná ve čtvrtek 29. listopadu (november) v 10:00AM EST (16:00) a trvá až do středy 5. prosince (december) 10:00 AM EST. Během tohoto eventu můžete projít random dungeon za použití Dungeon Finder (normál i veterán) k získání „Mysterious Reward Box,“ s tím, že lze získat jen jednu na každé postavě za den.

Z Mysterious Reward Box máte šanci získat užitečné i sběratelské předměty, např. style page (stránka motivu), kostým, peta, mounta a (v obzvlášť vyjímečném případě) dům.

  

Frostbane Saber Cat mount a dům Grand Topal Hideaway

Pokud máte opravdu štěstí, můžete vyhrát ultravzácný jackpot a získat více než 130 mountů najednou. Tato odměna obsahuje mounty z předešlých sezón Crown crate.

  

Dwarven Horse a Hollowjack Deadra-Skul Wolf mount (část jackpotové odměny)

Jak se zúčastnit:

1. Přejděte do okna Group & Activity Finder

2. Vyberte Dungeon Finder

3. Vyberte si mezi random normal/veteran dungeon

4. Zvolte si svou roli (DPS, heal, tank) a přihlašte se

Musíte zabít posledního bosse, aby jste získali Mysterious Reward Box.

Poznámka: Jakmile získáte Mysterious Reward Box na jedné ze svých postav, tak se spustí 20ti hodinový odpočet pro získání další odměny. Během tohoto odpočtu nelze získat další Mysterious Reward Box.

EVENT TIKETY

Během Undaunted Celebration eventu můžete získat další event tikety, které potřebujete k získání třetího Indrik Feather, který je potřebný k vyvolání Nascent Indrik mounta. Tento tiket se jmenuje Onyx Indrik Feather.

K získání tohoto tiketu musíte během eventu dokončit dungeon zabitím posledního bosse. Z toho vám společně s obvyklým vybavením padnou i 3 tikety. Poznámka: můžete získat jen 3 tikety za den na celý účet. Další lze dostat až další den ráno od 1:00 AM EST (5:00).

Nenechte si utéct svého Indrik mounta!

Nezapomeňte že jakmile nasbíráte 10 tiketů, tak je můžete vyměnit za Indrik Feather u Impresaria (nachází se u speciálních stánků v Daggerfall v Glenumře, Davon’s Watch v Stonefalls a Vulkhel Guard v Auridonu).

PŘIPRAVTE SE NA DOBRODRUŽSTVÍ

Připravte si partu a zásoby, Undaunted Celebration event téměř začíná. Dungeony Tamrielu jsou plné nebezpečí, ale odměny za splnění této výzvy pro 4 hráče nikdy nebyly větší. Jste navnadění na Undaunted Celebration event?

Zdroj >>ZDE<<

 

Napsat komentář

Jak mít vlastní obrázek u komentářů

Zaregistrujte se na stránkách Gravatar.com, připojte si k účtu e-mail, který používáte na MMOzone.cz a nastavte si libovolný obrázek.

Snažte se v komentářích držet tématu, na rozsáhlejší diskuse je vhodnější naše fórum

Page 1 of 0