Paul Sage v rozhovoru pro německý herní web

| 15.8.2013 │ Rozhovory

Paul Sage se nám rozpovídal o Elder Scrolls Online pro jeden zahraniční web. Paul již tradičně přináší lepší a zajímavější informace, než Matt, a rozhovor s ním určitě stojí za přečtení. Za souhrn informací můžeme být vděční Maert.Vvellovi, kterému tímto velice děkuji za skvělou práci.

*KONEC*

– Není žádná reálná možnost RP mezi frakcemi, soustřeďují se na PvP tří frakcí. Potencionálně možná udělají něco aby zde ta možnost byla, zatím to ale prostě nejde. (Ale samozřejmě je zde možnost RP členy jiných frakcí v Cyrodiilu, jen ne mimo něj. Hlavně to se snažil vysvětlit).

– Cyklus dne/noci : Čtyřikrát rychlejší než v reálnem světě. Cyklus dne a noci by se měl prostřídat zhruba 6krát za den.

– Módování bude ve zatím hře zahrnovat jen UI. Je možné, že časem toho povolí více.

– Bude zde „Obchodní systém pro hráče ve velkém měřítku“ (v podstatě Aukce). Chtějí aby bylo více specifické než mohutné širokospektrální AH, a mít na to zaměřené malé komunity. (Řekl bych, že to znamená že AH bude územně specifické, a ne ve stylu dojděte k němu kdekoliv, a uvidíte cokoliv z vaší frakce, a bez ohledu na to kde jste tam vložili vaše předměty).

– Adventure Zones: Skupiny 4 hráčů můžou jít do AZ. Budou zde i oblasti, kde budete potřebovat 24 hráčů. Bude zde spousta aktivit pro skupiny různých velikostí, ale většina bude pro skupiny 24.

– Ve hře bude progrese předmětů

– Role Players : Kostýmy. Jsou zde i další věci pro RP hráče, které zatím neodhalí.

– Musí dosáhnout určitých bodů předtím, než přizvou do bety další hráče. Později ji mnohem rozšíří.

– Adventure Zone : Velká otevřená zóna. Raidy jsou uvnitř AZ. Opravdu nebudou mít tradiční boje stylu zabíjte jednoho bosse. Můžou zde být situace, kde pošlete 5 hráčů do jedné oblasti aby se s něčím vypořádali, a dalších 5 do jiné aby řešili jinou situaci. Útočit paralelně, a dobrým načasováním.

– Žádná hlasová makra ve hře v současnosti nejsou.

– Ve hře budou mounti. Mounti jsou jako v ostatních typických MMO. Můžete své mounty krmit, a to jak je krmíte určí jejich růst. Můžete určit pro své mounty jejich zaměření a to jak se chovají.

– Do guildy vstupujete se svým účtem, né postavou.

– Je možné mít guildy obsahující všechny 3 frakce. Můžete se připojit k 5ti guildám max. Váš účet je k těmto guildám připojen. (Dle mého to znamená, že pokud jsem hráč Ebonheart paktu, mám svou hlavní guildu v EP, a vytvořím si Aldmeri postavu, tak můžu přesto komunikovat s členy své guildy. Ale to neznamená, že si můžete jen tak přidat do guildy kohokoliv z cizí frakce, první musí mít k vaší guildě postavu).

– PvP odměny: Alliance Points (získávané za killy, zabírání pevností atd.) se používají ke koupi armoru/zbraní.

– Mužete si vybrat ze 4 tříd, ale ty jsou velmi otevřené a tak si můžete udělat třídu jakou chcete. Může to být celkem obtížne k vybalancování do PvP, ale to je na tom to zábavné.

– PvP vybavení: PvP vybavení bude, ale nebude žádný PvP stat.

– Budou celkem 4 rozdílné PvP skill linie.

– Crafting (Provisioner) : Jsou to v podstatě výrobci jídla a drinků. Ty dávají buffy na dlouhou dobu, ve srovnání s nápoji, které davají jen krátké buffy. Můžete si koupit jídlo ve hře, ale nejlepší jídlo bude vždy vyrobeno craftery.

– Léčení: Léčení je velmi aktivní. Je hlavně AoE nebo Cone effect. Jedná se o chytré léčení, takže samo léčí lidi kteří ho potřebují nejvíce a jsou před vámi (pokud se jedná o coned).

– Crafting : Mužete dát na zbroj a zbraně svůj podpis. Takže hráči vidí kdo předmět vyrobil.

– Role Playing : Zatím nemůžou dát předměty jen tak volně do světa. Řekli, že to tak zatím neudělají z důvodu grievingu, ale snaží se najít cestu, díky které by jste později mohli do světa dávat různé věci.

Napsat komentář

Jak mít vlastní obrázek u komentářů

Zaregistrujte se na stránkách Gravatar.com, připojte si k účtu e-mail, který používáte na MMOzone.cz a nastavte si libovolný obrázek.

Snažte se v komentářích držet tématu, na rozsáhlejší diskuse je vhodnější naše fórum

Page 1 of 0