Paul Sage dnes v live rozhovoru na mmorpg.com – ODPOVĚDI

| 15.8.2013 │ Ask us Anything| Rozhovory

Paul byl včera hostem na mmorpg.com a odpovídal na otázky uživatelů. Otázky, na které zodpověděl si vybíral sám, a nutno říci, že vybíral chytře. A jaképak novinky jsme se dozvěděli? Shrnutí toho nejzajímavějšího vám přináší dnešní článek.

Jedna z prvních otázek se týkala megaserveru, jeden uživatel se chtěl ujistit, zda opravdu jedná tak inteligentně, jak Paul a Matt zdůrazňují. Dle Paula se není čeho bát, a pokud každý vyplní jakýsi úvodní dotazník podle svého nejlepšího vědomí a svědomí, megaserver bude fungovat skvěle. Je ale správné spoléhat zrovna v tomto na jakousi elementární čestnost lidí?

Paul se rozpovídal i o endgame v Elder Scrolls Online, tedy o contentu pro levely 50.Opět zmínil možnost cestovat na území ostatních aliancí, potom dungeony pro malé skupinky hráčů (4), a tajemné Adventure zóny. Podle jeho slov „je sice nenazývají raidy“, ale slovo „raid“ je nejblíže, pokud by chtěl přiblížit zážitek, který v nich zažijeme. Adventure zóny budou tedy Raidy Elder Scrolls Online. Jako perličku nakonec si Paul nechal zmínku o Cyrodiilu, který je dle něj pro každ=ho a pro skupiny všech velikostí.

Paul nadále zdůraznil, že hráčská gilda může obsahovat hráče ze VŠECH aliancí, a vyvrátil tím mnoho spekulací. Opravdu můžete být v té samé gildě, jako váš přítel z jiné frakce. Smysl tohoto mi však uniká.

Další otázka se týkala mentoring systémů. Budeme moci povyšovat kamarády na nižším levelu na vyšší, abychom mohli dělat stejné věci i přes rozdíl v úrovních? Podle Paula o něčem takovém uvažovali, ale nakonec to ve hře zřejmě nebude.

Další z věcí, která zajímala řádku lidí, je určitě obchodování mezi hráči a struktura ekonomiky. Paul tvrdí, že prozatím jsou dvě možnosti. První je klasické setkání, při kterém si hráči vymění předměty. Druhý je v rámci čehosi, čemu říká Guild Store. Nechtěl popisovat, jak přesně to bude fungovat, ale prý má tento systém profitovat z faktu, že se můžete přídat k více gildám (prý až k 5-ti). Ani zmínka o Aukčním domě.

V další z odpovědí Paul potvrzuje, že jediné PvP bude v Cyrodiilu. Zamítá, že by ve hře na začátku byla Aréna, nebo jakékoliv strukturované PvP. Ve hře nebude ani klasický dueling.

Vzhled zbrojí a charakterů zajímá jistě mnoho lidí. Paul ujišťuje, že budeme moci měnit vzhled věcí, aniž bychom měnili statistiky. Bude se jednat o featuru podobnou transmogrifikaci z World of Warcraft.

Paul také potvrzuje, že ve hře nejsou kolize. Podle něj se MMO s kolizemi udělat nedá, a PvP bez nich je zábavnější, a dynamičtější.

Paul se vyjádřil i k respawn tumeru věcí ve světě. Podle něj se vám nevyplatí na něj čekat, na farmení na jednom místě tedy nejspíše mžůeme zapomenout.

Jedna z otázek míří i na world bosse, a Paul Sage potvrzuje jejich přítomnost ve hře!

Padla i otázka na velikost raidů. Dle Paula je tohle nyní záležitostí interního testování, o velikosti tedy ještě navzdory všem drbům rozhodnuto nebylo.

Tohle je asi to nejzajímavější, o čem se Paul během celkem dlouhého času, který si vyhradil na odpovídání, zmínil. Co si o odpovědích myslíte? Překvapilo vás něco? Jste nadšeni, nebo naopak zklamáni? Dejte nám vědět v komentářích!

Napsat komentář

Jak mít vlastní obrázek u komentářů

Zaregistrujte se na stránkách Gravatar.com, připojte si k účtu e-mail, který používáte na MMOzone.cz a nastavte si libovolný obrázek.

Snažte se v komentářích držet tématu, na rozsáhlejší diskuse je vhodnější naše fórum

Page 1 of 0