Soutěž o Skyrim DLC – Dragonborn

Soutěž je ukončena ke dni: 12. března a jejím výhercem se stal Walltar – Gratulujeme !!

Dnes oficiálně vyhlašujeme 1. soutěž na webu ElderScrolls-Online.cz! Pokud máte grafické nadání a příslušné programy, můžete se zúčastnit soutěže o logo gildy Semper Fidelis, která bude reprezentovat zdejší komunitu. Vítěz získá DLC k Elder Scrolls V: Skyrim – Dragonborn! Chcete se dozvědět vice? Pak neváhejte, a čtěte dál.

Soutěž bude probíhat měsíc, tzn. do 12. března 2013. Každý soutěžící může do té doby prezentovat své návrhy, a to v tomto topicu na fóru. Diskutovat o soutěži a o návrzích ostatních můžete zde.

V případě, že ke svému návrhu chcete přidat i nějaké motto, či heslo, můžete, ale udělejte logo jak s ním, tak bez něj. Každý navrhovatel musí poskytnout obrázky, nebo odkaz na ně. Případné další návrhy bude vkládat do svého původního postu pomocí funkce „Edit“.

Vítěz bude vybrán redakcí webu ElderScrolls-Online.cz, a stane se majitelem nového DLC ke hře Elder Scrolls V: Skyrim – Dragonborn. Co se týče nehmotné odměny, stane se především autorem loga první české gildy v Elder Scrolls Online!

Doufáme, že se nám sejde mnoho krásných návrhů, a že bude z čeho vybírat. Redakce přeje všem soutěžícím mnoho štěstí!