Oslavy v Clockwork City

| 15.11.2018 │ Článek| Novinky

OBJEVTE ZÁZRAK MECHANIKY BĚHEM CLOCKWORK CITY CELEBRATION EVENTU

Vraťte se do největšího výtvoru Sotha Sila během Clockwork City Celebratin Event a získejte dvojté odměnu z daily questů (denních úkolů), bosů a těžby surovin. Je to také nová možnost pro získání Event Tickets a Indrik Feathers!

 

NÁVRAT DO MĚSTA

Clockwork City Celebration Event začíná ve čtvrtek 15. listopadu (Novembera) v 10:00AM EST (16:00) až do pondělí 26. listopadu 10:00AM EST. Během eventu můžete získat další odměny za aktivity v lokaci:

  • Dvojnásobek vytěžených surovin (nepočítá se naleziště z mapky ani rybaření)
  • Dvojnásob odměn z daily questu
  • Dvojnásobný drop z bosů (World Boss, Delve Boss, Trial Boss a Quest Boss)

 

Bojujte s Imperfectem pro dvojnásobné odměny!

 

Jak vejít do města:

  1. Najděte kurýra Divayth Fyra v centru města Mournhold a přijměte quest „To The Clockwork City“
  2. Cestujte do Clockwork City a Brass Fortress přímo přes vaši mapu (Clockwork City je stejně jak Couldharbor umístěn „mimo“ svět Tamriel)

Pokud vstupujete do Brass Fortress poprvé, tak získáte zdarma peta Scintillant Dovah-Fly (i když máte přístup jen přes ESO Plus Free Trial)!

ZÍSKEJTE SVÉ EVENT TICKETY

Během eventu máte další šanci získat event tikety a druhý ze čtyř Indrik Feather, který je potřebný k získání mounta Indrik.

K získání event tiketu splňte daily quest (nabírá se v Brass Fortress). Dostanete 2 tikety za splnění prvního daily questu každý den společně s dalšími odměnami. Event tikety nejsou vázany časem, což znamená, že se resetují v 1:00AM EST (7:00).

Nezapomeňte že jakmile nasbíráte 10 tiketů, tak je můžete vyměnit za Indrik Feather u Impresaria (nachází se u speciálních stánků v Daggerfall v Glenumře, Davon’s Watch v Stonefalls a Vulkhel Guard v Auridonu).

ZÍSKEJTE CLOCKWORK CITY VE SLEVĚ

Pokud stále nemáte Clockwork City DLC, můžete si ho pořídit ve slevě. Standartní DLC získáte za 1400 crownů (30%) od 15. do 27. listopadu a sběratelskou edici za 2400 crownů (40%) od 15. do 21. listopadu.

Clokwork City sběratelská edice obsahuje DLC, peta Clockwork Skeeveton, Kagouti Fabricant mounta a 5 Crown experience scrolls. Obě nabídky naleznete v Crown Storu záložka Featured.

Nezapomeňte, že ESO Plus Trial Event začíná 15. Listopadu, což vám dává přístup do Clockwork City zdarma.

Zdroj >>ZDE<<

Napsat komentář

Jak mít vlastní obrázek u komentářů

Zaregistrujte se na stránkách Gravatar.com, připojte si k účtu e-mail, který používáte na MMOzone.cz a nastavte si libovolný obrázek.

Snažte se v komentářích držet tématu, na rozsáhlejší diskuse je vhodnější naše fórum

Page 1 of 0