Oslavte New Life Festival

| 13.12.2018 │ Článek| event| Festivaly| Novinky

Získejte bonusové odměny, dvojnásobné XP a oslavte konec roku během New Life Festival. Zjistěte víc o questech, sběratelských předmětech, achievmentech a dalších věcech, které na vás čekají během posledního letošního eventu!

FESTIVAL SE VRACÍ

New Life Festival začíná ve čtvrtek 13. prosince (December) v 10:00AM EST (16:00) a končí ve středu 2. ledna (January) v 10:00AM EST. Pokud se chcete účastnit festivalu, vyzvedněte si New Life Festival Scroll z in-game obchodu Crown Store a použijte ho k nalezení New Life Herald, Breda, jenž se nachází jižně od Windhelmu v Eastmarch.

Podělte se o medovinu s Bredou, the New Life Herald

Po splnění vstupního úkolu „The New Life Festival“ se vám odemkne 9 vánočně motivovaných denních úkolů vnášejících radost do každého koutu Tamrielu. Jakmile dokončíte svůj první New Life Festival úkol, tak se vám také odemkne collectible „Breda’s Bottomless Mead Mug“ (bezedný džbánek medoviny), který pozvedne náladu každému kdo se napije, zvyšuje totiž XP o 100% na 2 hodiny během eventu. Tento bonus se sčítá s dalšími XP bonusy, které používáte. Např. XP scroll nebo předplatné ESO +.

ZÍSKEJTE GIFT BOX

Za plnění „Herald’s quests“ během New Life Festivalu získáte New Life Festival Gift Box. Ty obsahují náhodné předměty jako je crafting material, consumables a style itemy. Pokud máte opravdu štestí, můžete získat i některý z těchto vzácnějších předmětů:

1, Části Skinchanger motivu

2, New Life recepty

3, New Life collectibles (zabalené v Runeboxu a můžete s nimi ochodovat)

a, Sword-Swallower’s Blade memento

b, Juggler’s Knives memento

c, Fire-Breather’s Torches memento

d, Mud Ball Pouch memento

e, Nordic Bathers’s memento

f, Colovial Filigreed Hood hat

g, Colovial Fur Hood had

4, Výběr ze světel, lamp a luceren pro váš domov k oslavě „Signal Fire Sprint“

5, „Draughts of Stealth and Escape“ k oslavě Trial of Five-Clawed Guile

New Life Charity Writs

Jako další odměnu může New Life Festival Gift Box obsahovat New Life Charity Writs! Tyto nové writy exklusivní pro event vyžadují výrobu jednoduchého furnishing předmětu (vybavení domu) jako dar duchovi svátků. Jakmile dokončíte jeden z těchto nových writů, můžete jej odevzdat v jakékoliv lokaci pro tento typ předmětu. Pokud nemáte potřebný recept na výrobu, navštivte příslušného „crafting vendora“, u kterého si ho můžete koupit.

Samozřejmě vykonání tohoto dobrého skutku je odměnou samo o sobě, ale navíc pro filantropický pocit uspokojení, pokud splníte 12 Charity Writů na jedné postavě, tak získáte achievement „Newly Charitable“ a s ním fantastický Crystalfrost skin!

Crystalfrost skin

PŘENESTE NEW LIFE DO VAŠEHO DOMOVA

Počínaje 13. prosincem můžete změnit váš dům ve sváteční s exklusivními furnishing předměty od Heralda Garscroft, the Holiday Achievement Furnisher. Najdete ji v Grathwoodu, Stormhavenu a Deshanu. Zde najdete jak odemknout tyto jedinečné veselé předměty:

1, The New Life Bonfire – Dostupné za 10 000 goldů po splnění achievementu „Snow Bare Plundge“

2, The New Life Celebrant’s Standart – Dostupné za 2 500 goldů po splnění achievementu „New Life Celebrant“

Sledujte svůj Achievement deník pro zobrazení svého postupu.

ZÍSKEJTE POSLEDNÍ INDRIK FEATHER

Během eventu můžete také získat event tiket a zakoupit poslední Indrik Feather k odemčení Nascent Indrik mount. Tentokrát se jmenuje Opaline Indrik Feather.

Pro získání Event tiketu stačit splnit jakýkoliv z devíti New Life Festival daily questů. Dostanete 1 event tiket společně s New Life Festival Gift Boxem. Poznámka: můžete získat jen 1 tiket denně na celý účet. Reset je opět každý den v 1:00AM EST (5:00).

Získejte poslední Indrik Feather k odemčení tohoto nádherného mounta

Jakmile nasbíráte 10 tiketů, tak je můžete vyměnit za Indrik Feather u Impresaria (nachází se u speciálních stánků v Daggerfall v Glenumře, Davon’s Watch v Stonefalls a Vulkhel Guard v Auridonu). Můžete získat až 20 Event tiketů a Impresio pokračuje v prodeji přechozích pírek, což znamená, že si můžete zpětně koupit některé z těch, které vám uniklo až dokonce New Life Festivalu.

Navíc kromě event tiketu získáte po splnění prvního úkolu Mysterious Reward Box. Původní odměna z přechozího Undaunted Celebration, tyto boxy mohou obsahovat vzácné styly a collectibes.

SEZONNÍ PŘEDMĚTY V CROWN STORE

Během eventu můžete zakoupit několik svátečních předmětů v in-game Crown Store, včetně Garland Dapple Gray mounta, the Winter Broadbrim Hat Pack, Sun’s Dusk Winter Hood a Winter Scout’s Pack. Tyto předměty se opět vrací do prodeje a mohou být zakoupeny jen po limitovanou dobu v Crown Storu.

Nezapomeňte, že můžete také zakoupit Enchanted Snow Globe Home. Vchod do tohoto magického, zimního domu můžete nalézt uvnitř New Life stanu, tak se ho neostýchejte prohlédnout sami.

Úžasný dům Enchanted Snow Globe

Navíc můžete od teď až do 1. ledna 2:00AM EST získat Snowcap Fledgling Gryphon peta pokud někomu darujete Crown Store předmět.

Napsat komentář

Jak mít vlastní obrázek u komentářů

Zaregistrujte se na stránkách Gravatar.com, připojte si k účtu e-mail, který používáte na MMOzone.cz a nastavte si libovolný obrázek.

Snažte se v komentářích držet tématu, na rozsáhlejší diskuse je vhodnější naše fórum

Page 1 of 0