Oslavme třetí rok od vydání ESO

| 4.4.2017 │ Novinky

Od vydání hry (4.4.2014) právě uběhly tři roky a hráči se k oslavám mohou připojit. Kromě XP boostu nás čekají i odměny navíc za každé opakovatelné questy.Minulý rok nás hra překvapila stejným eventem, ovšem pro letošní rok ho ještě vylepšili. Vše začíná ticketem, který si zdarma vyzvednete v Crown Store a pak už se necháte vést questem. Získáte díky němu speciální dort, který se vám přidá do záložky „Mementos“. Po vyvolání a interakci s ním dostanete XP boost +100% po dobu dvou hodin. Poté, co vám buff vyprchá, můžete si dát další kousek dortu. Ujídat můžete kolik chcete, dokud to půjde. Event končí 18.4.2017, poté kouzelný účinek dortu vyprchá a zůstane nám po něm pouze památka v podobě animace. Oproti minulému dortu se jedná o nový – dvoupatrový, takže kdo plnil úkol loni a chce výhody i letos, musí opět projít procesem pečení dortu. Hlavní novinkou ovšem je, že za každý opakovací „daily“ quest k odměně získáte speciální box s náhodnou odměnou (materiály na craft, motivy, recepty, blueprinty na nábytek atd).

Screenshot_20160404_144500

Postup úkolu:

 

1.) koupíte si z Crown Store „Jubilee Cake Voucher“

2.) kliknete na něj v inventáři pravým tlačítkem a vyberete možnost „use“

3.) přijmete nový quest

4.) navštívíte příslušné místo, kam vás quest zavede

(Pozn. pro hráče aliance Daggerfall Covenant je to západní přístaviště města Daggerfall.)

5.) máte za úkol nasbírat suroviny na vaření dortu – mouku, banán a med

(Tip: Stačí se rozhlédnout kolem kuchaře. Mouky jsou v pytlích, banán se tam taky někde povaluje v přepravce a med je většinou v sudech nebo v bednách.)

6.) z odevzdaných surovin vám kuchař upeče dort, který najdete v záložce Mementos (pod klávesou „U“)

7.) dort aktivujte a snězte. Pro obnovení buffu „+100% XP boost“, jezte dort každé dvě hodiny, dokud event neskončí

 

Často kladené dotazy:

 

 

Když mám více postav, musím plnit tento quest na každé z nich?

Není třeba, dort tam už máte, protože „Mementos“ jsou přeci sdílené skrze account a quest je ve hře jen pro získání položky do collectibles.

Do kdy bude tento event?

Event končí 18.4.2017.

 

 

  1. Autor: bulljoker | Přidáno: 5.4.2017, 14:28

    tři roky a pvp furt stejný.. ať už je tu morrowind

    • Autor: AnnieCZE | Přidáno: 10.4.2017, 18:55

      Nevím, jak tobě, ale nám jde PVP naprosto libově. S lagy nemám absolutně problém už hodně dlouho. Navíc po posledním sběru dat udělali pár změn a rozhodně to pomohlo. Jediné, co občas naštve je to, že chytíš loading obrazovku, dostaneš kick a pak stojíš dlouho ve frontě. Jenže to se mi stává tak 1-2x do měsíce a to jsem v PvP pečená vařená. Pravda ale je, že mám nadprůměrně výkonný stroj, no :-/

Napsat komentář

Jak mít vlastní obrázek u komentářů

Zaregistrujte se na stránkách Gravatar.com, připojte si k účtu e-mail, který používáte na MMOzone.cz a nastavte si libovolný obrázek.

Snažte se v komentářích držet tématu, na rozsáhlejší diskuse je vhodnější naše fórum

Page 1 of 0