Orsinium Event

| 7.8.2019 │ event

Projděte se zasněženými horami Wrothgaru během Orsinium Celebration Eventu a získejte bonusové odměny ze zóny a Maelstrom Arény.

Orsinium event začíná ve čtvrtek 8. srpna (august) v 10:00AM EDT (16:00) a končí v pondělí 19. srpna v 10:00AM EDT. Během této doby můžete koupit Orsinium DLC ve slevě a získat bonusové i nové odměny během procházení domovem Orků!

KUPTE SI ORSINIUM DLC VE SLEVĚ

Během eventu můžete zakoupit Orsinium DLC game pack se slevou 60%. DLC obsahuje přístup do lokace Wrothgar, příběh a také Maelstrom arénu. Také si můžete koupit Pariah’s Pinnacle dům (s výbavou, nebo bez) ve slevě!

Pokud patříte mezi členy ESO plus, tak si můžete koupit Orsinium Collector’s Bundle za 60% ceny. Collector verze obsahuje Orsinium DLC game pack, Cave Bear mounta, Cave Bear Cub peta a 5x Crown Experience Scroll – ideální společníci a výbava k vaší výpravě v nebezpečném Wrothgaru!

Orsinium Collector’s Bundle

ESO plus hráči také mohou získat výhodně speciální nabídku Malacath furnishing bundle, Summit Lord’s Silken Robes kostým a Craglorn Welwa peta.

Celá nabídka je dostupná od 8. do 19. srpna, tak ji nepromeškejte!

ZÍSKEJTE NOVÉ ODMĚNY

Během eventu můžete získat tyto bonusové odměny ve Wrothgaru:
1, Dvojnásobek vytěžených surovin – včetně Jewelry materiálu, ale nepočítá se Survey Reports (mapy)
2, Dvojnásobný drop z beden v Maelstrom aréně jak na obtížnosti normál, tak i na veterán – včetně Transmute krystalů a Maelstrom zbraní!
3, Dvojnásobný počet reward boxů za dokončení daily questu

Také přibylo několik nových odměn, exklusivních pro tento event: Maelstrom Weapon Outfit Style (vzhled zbraní z Maelstrom arény) a nábytek z Orsinia.

Maelstrom Weapon Outfit Style:
Během eventu máte šanci získat stránku outfitu za projití Maelstrom arény. Pokud dokončíte arénu na obtížnosti veterán, tak máte odměnu garantovanou! Pokud jste do teď neprošli touto ESO sólo výzvou, je pravá chvíle to napravit. Dvojnásobný drop Maelstrom zbraní je skvělý důvod do toho jít!

 

Maelstrom Weapon Style v akci!

Pokud získáte stránky outfitu, tak se je můžete naučit, vyměnit nebo prodat, ale Impresario také prodává (account-bound) stránky motivu a to za 5 event tiketů.

Orsinium Furnishing:
Jen pro tento event jsou u Impresaria dostupné části nábytku na motiv Orků s cenou 1-2 event tikety za kus.

Poznámka: NE recepty!

ZÍSKEJTE EVENT TIKETY

Orsinium event vám také dává příležitost získat další event tikety. Během eventu můžete získat tikety za tyto aktivity:
1, 2 event tikety za den po splnění jakéhokoliv Wothgar Delve Daily questu
NEBO
2, 2 event tikety za den po splnění jakéhokoliv Wrothgar World Boss Daily questu

Poznámka: můžete získat jen 2 event tikety za den! Což znamená, že můžete získat maximálně 24 tiketů za event.

Tento event je také vaší první možností jak získat Onyx Berries of Bloom. k dostání je u Impresaria za 10 tiketů. V kombinaci s dalšími třemi Berries, které lze získat v eventech v třetím čtvrtletí získáte další evoluci vašeho Nascent Indrika a tou je Onyx Indrik.

Získejte další set Berries potřebných k odemčení tohoto mounta!

Jako obvykle Impresario pokračuje v prodeji všech 4 Indrik Feather za 10 event tiketů a také Onyx berries of Budding z předešlého eventu. Event tikety jsou stále dostupné v in-game crown shopu.

Zdroj >>ZDE<<

Napsat komentář

Jak mít vlastní obrázek u komentářů

Zaregistrujte se na stránkách Gravatar.com, připojte si k účtu e-mail, který používáte na MMOzone.cz a nastavte si libovolný obrázek.

Snažte se v komentářích držet tématu, na rozsáhlejší diskuse je vhodnější naše fórum

Page 1 of 0