Oficiální fóra – Diskuze o duelech

| 15.8.2013 │ PvP

V posledních dnech se jinak jednotná Elder Scrolls komunita značně rozdělila. Může za to oznámení, že ve hře nebude možnost duelů, a strukturovaného PvP. Na jedné straně stojí PvE a singleplayer TES hráči, na té druhé příznivci PvP.

Téma PvP v ESO je již od oznámení vývoje velmi ožehavé, a sami vývojáři PvP aspekty hry neradi specifikují, aby následně nebyli pod palbou kritiky. Hlavním a také jediným PvP aspektem Elder Scrolls Online má být podle posledních prohlášení válka v Cyrodiilu. Žádné jiné PvP ve hře nebude, alespoň ne na začátku.

To se však vůbec nelíbí příznivcům PvP, kteří říkají, že Zenimax na začátku sliboval něco jiného. Cyrodiilská válka se dle jejich názoru může zvhrnout v prostý Zerg vs Zerg bez jakékoliv potřeby skillů, a vyhrávat bude ten, kdo přivede více lidí.

PvE hráči naopak říkají, že TES universum bylo vždy o PvE, a mělo by to tak zůstat. Majorita hráčů přijde do hry právě kvůli němu, a těm by rozsáhlé PvP featury mohly ničit zážitek ze hry.

Podle slov Zenimaxu má být Elder Scrolls Online pro každého, a každý v něm má najít něco, co bude rád dělat. Povede se jim znovu si naklonit PvP základnu? Bude Cyrodiil stačit k zabavení statisíců, možná milionů hráčů, kteří do hry přijdou za PvP? Co si pro ně Zenimax nachystá? A jak zajistí, aby AvA nebyla prostým Zerg vs Zerg?

Co si o problematice PvE vs PvP myslíte Vy? Jste potěšeni, nebo naopak zklamáni informacemi, které vycházejí napovrch? A jak byste řešili současné problémy s PvP? Určitě nám dejte vědět.

Napsat komentář

Jak mít vlastní obrázek u komentářů

Zaregistrujte se na stránkách Gravatar.com, připojte si k účtu e-mail, který používáte na MMOzone.cz a nastavte si libovolný obrázek.

Snažte se v komentářích držet tématu, na rozsáhlejší diskuse je vhodnější naše fórum

Page 1 of 0