Obrazem: změna vizáže v update 11

| 2.7.2016 │ DLC| PTS

Na testovacím PTS serveru se již objevily novinky z nadcházejícího patche. Vydala jsem se je prozkoumat a nafotit vše, co by vás mohlo zajímat. Pokud si fotky prohlédnete pozorně, vyčtete z nich mnoho zajímavých informací. Například i to, že nové účesy se budou dát koupit jednotlivě (popř. celý balíček 92 obyčejných účesů) a aktivovat je můžeme jako „kostým“, takže při každé změně účesu není potřeba kupovat žetony. Nebo, že barvení kostýmů bude jen pro členy ESO+.

Screenshot_20160629_171653

 1. Autor: Palaven Galathrim | Přidáno: 7.7.2016, 10:47

  Opět díky Annie za objasnění toho co se chystá…
  Nevíš jestli neplánují i nějakou změnu vzhledu – např. obličej? Objevilo se to kdysi i ve Skyrimu..
  (bylo by to ideální pro ty, kterým se úplně nepodařilo pohrát si se vzhledem své postavy při vzniku a teď se na ní musí dlouhé měsíce koukat, třeba jako já 🙂 )
  Už mám tedy druhou postavu, ale to zase člověk rád zkusí novou classu, takže by se úprava vzhledu hodila.

  Děkuji za Tvojí práci a přeji pohodový nejen herní den.

  Palaven Galathrim

  • Autor: AnnieCZE | Přidáno: 21.7.2016, 06:46

   Ahoj,
   samozřejmě lze zakoupit tokken na změnu celého člověka, takže i obličeje. Funguje to tak, že se nejdříve přihlásíš do hry, koupíš to v crown store, pak se odhlásíš, abys byl na výběru postavy a tam klikneš na postavu, jakou chceš editovat a vybereš z nabídky vhodný tokken, který sis již zakoupil. Pak se ti to přepne do módu úpravy postavy a můžeš se přeoperovat 😀 Token zmizí až, když postavu uložíš s novými změnami.

   Pokud myslíte, že si postavu změníte za účelem „jiných vlasů“, tak vás zklamu. Nové vlasy takto nezískáte, stále tam budou ty staré. Nové lze jen koupit v crown store a aplikovat jako „kostým“.

   Není zač,
   Annie, která právě utíká do práce, protože už teď jde pozdě…

Napsat komentář

Jak mít vlastní obrázek u komentářů

Zaregistrujte se na stránkách Gravatar.com, připojte si k účtu e-mail, který používáte na MMOzone.cz a nastavte si libovolný obrázek.

Snažte se v komentářích držet tématu, na rozsáhlejší diskuse je vhodnější naše fórum

Page 1 of 0