Zbroje

DC
DC

Zbroje v Elder Scrolls Online se dělí do tří kategorií – Lehké zbroje, Střední zbroje a Těžké zbroje. Každý z těchto typů má své výhody i nevýhody a výběr zbroje je jedním ze základních rozhodnutí, které ve hře musíte učinit.

Lehké zbroje jsou dělány převážně pro ty, kteří chtějí mít dostatek many a bonus ke kouzlům. Jsou přímo dělány pro kouzelníky a jiná magická povolání. Mezi Lehké zbroje patří různé róby, pláště a oblečení.

Střední zbroje jsou zaměřeny na staminu a pohyblivost, ocení je tedy především vrazi, lukostřelci a rychlí bojovníci s dvěma zbraněmi. Brnění zaručuje jak slušnou ochranu, tak výdrž a obratnost. Mezi Střední zbroje patří kožené, kostěné a kroužkové zbroje. Středně těžká je také vzácná zbroj z vulkanického skla.

Těžké zbroje jsou primárně určeny k tomu, aby nositele co nejlépe ochránily za cenu snížení jeho pohyblivosti a staminy. Nabízejí nejširší možnou ochranu, nicméně pobyhlivost uživatele těžké zbroje trpí velkými postihy. Mezi těžké zbroje patří železné brnění, ocelové brnění, ale i Ebonit a slavná Daedrická zbroj.Zbroje - Ability

  Light Armor
Róby a látkové zbroje jako dělané pro mágy a čaroděje.
Medium Armor
Kožené a kroužkové zbroje pro všechny rychlé bojovníky a lučištníky.
Heavy Armor
Železné a ocelové zbroje pro ty, kteří preferují ochranu před rychlostí.
Aktivní Annulment Evasion Immovable
Pasivní Evocation Dexterity Resolve
Recovery Wind Walker Constitution
Spell Warding Improved Sneak Juggernaut
Prodigy Agility Bracing
Concentration Athletics Rapid Mending

final