Player versus Player

breton

Hlavní příběh TESO PvP je o boji tří znepřátelených aliancí proti sobě, Aldmeri dominion (Vznešení elfové, Lesní elfové, Khajité) Daggerfall covenant (Bretoni, Orkové, Redguardi) a Ebonhearth pact (Argoniani, Temní elfové, Nordové). Každá aliance má k dispozici domovskou oblast, kde je PvP znemožněno. Ve středu herní mapy se nachází území Cyrodiil, kde bude PvP naopak téměř nutností pokud chcete nějakým významnějším způsobem přispět k výhře právě vaší aliance. Jsou tu pevnosti o které aliance vedou války. Čím více pevností aliance zabere, tím se stává silnější a má větší šanci na celkové vítězství v kampani. V Cyrodiilu jsou i veřejné dungeony pro všechny aliance s těmi nejvzácnějšími surovinami. Připravte se na tuhé PvP.

Všichni hráči budou mít k dispozici dva hotbary, kde každý hotbar může využívat jiné skilly a jiný set zbraní, zbroj zůstává společná pro oba hotbary. Lze je libovolně mezi sebou během boje přepínat, přičemž na každém najdete jeden slot na flašku, pět aktivních skillů a jednu ultimátní schopnost. Skilly nemají žádné cooldowny, no některé mají kastíci čas. Ultimátní schopnost můžete použít až v okamžiku, kdy si nabyjete tzv. finnesse body. Za všechny bojové činnosti které provedete dostanete finnesse body. Blokování, používání schopností, skrývání, léčení, udělování poškození a mnohem více, to vše vám zajišťuje přísun finnesse bodů.

Pevnost může majitel značně posilovat, jedná se o výdrž vstupní brány, síla stráží (NPC), výdrž zdí. Navíc ke každé pevnosti v Cyrodiilu náleží podpůrné budovy, které významným způsobem pasivně ovlivňují samotnou pevnost. Konkrétně jde o mlýn (vstupní brána je odolnější, umožňuje samo opravu když nedostává poškození), farmu (silnější stráže, větší poškození a výdrž) a důl (odolnější zeď, umožňuje samo opravu když nedostává poškození). Cesta pěšky od pevnosti k těmto budovám by měla být kolem minuty času, proto bude v Cyrodiilu hrát významnou roli i kůň, který tento čas zkrátí na nutné minimum. Pokud obsadíte jednu z podpůrných budov, bonus náležící hradu se bude během času snižovat dokud úplně nevyprší. Pevnosti obsahují jeden svitek Elder scroll. Pokud se vaší alianci podaří tento svitek získat, dostanete bonusy které účinkují pro celou alianci.

Nejúspěšnější PvP hráči mohou získat titul Císaře. Jedná se o nejprestižnější z 50-ti PvP hodností, která má svoji vlastní zbroj a dokonce získá i nové schopnosti.

Jste připraveni poprat se o Císařský trůn? Jaké straně bude patřit Vaše loajalita?
 


Alliance versus Alliance - Ability

  Assault
Ability zaměřené na útočnou strategii v Alianční válce.
Support
Léčení a posilování Vašich spojenců v Alianční válce.
Emperor
Schopnosti samotného Císaře Tamrielského Impéria.
Ultimate Warhorn Barrier
Aktivní Caltrops Purge
Rapid Maneuver Siege Shield
Pasivní Combat Frenzy Combat Medic Domination
Reach Battle Resurrection Authority
Continuous Attack Magicka Aid Monarch
Tactician
Emperor

final