Enchanting

breton

Enchanting neboli Očarovávání je jedna z šesti profesí v Elder Scrolls Online. Enchanting se zabývá očarováváním předmětů a přidává další magický efekt Vašim předmětům. Tento efekt se ale používáním předmětu postupně vybíjí. Opětovné nabití je možno pouze použitím Soul Gemů – Kamenů Duší. Pokud chcete očarovat již jednou očarovaný předmět, ztratí svůj předchozí magický efekt. Enchating je profese výhodná pro všechny charaktery. Pokud se hráč stane Mistrem Enchantingu, bude moci vyrábět mocné očarovávání jak sobě, tak svým spojencům.

Enchanting se skládá ze dvou fází – první je výroba Glyphu – jakéhosi kousku kamene s očarováním. Při výrobě tohoto kamene se musíte nacházet u Enchanting Station, tedy u Očarovávacího stolu. Druhou fází je potom aplikace Glyphu na určený předmět. Při té se už můžete nacházet kdekoliv. Enchanting se dělí na dvě sekce: Výrobu Glyphů a Rozebírání Glyphů.

 

Výroba Glyphů (Creation)

Existují tři druhy Glyphů – pro zbraň, zbroj a šperky. Glyphy můžete získat buď vlastní výrobou, nebo dropem z různých nepřátel.

Na výrobu Glyphu potřebujete 3 runy. Existují tři druhy run. Každá runa má jiný magický efekt a na kombinaci těchto třech run je přímo závislý výsledný efekt, který Glyph bude mít. Runy se dají opět získat dropem, nebo ze zvláštních svítících kamenů, které jsou rozesety po celém Tamrielu a musíte prozkoumávat svět, abyste je nalezli. Poslední cestou jak získat runu je rozebrání Glyphu.

 

Rozebírání Glyphů (Extraction)

Rozebírání Glyphů slouží k rozebrání Vámi vlastněných glyphů. Rozebráním glyphu získáte jednu runu.


Enchanting - Ability

  Enchanting
Perky pro všechny očarovávače.
Pasivní Aspect Improvement
Potency Improvement
Keen Eye: Rune Stones
Hireling
Aspect Extraction

final