Cech Zlodějů

DC

DC cechmage

Cech Zlodějů je jedním z hlavních NPC-based cechů v Elder Scrolls Online. Je to velká legendární organizace zlodějů, dobrodruhů a operativců s velkou sítí základen napříč celým Tamrielem. Jsou zaměřeni na trénink těch, kteří jsou plíživé povahy. Cech Zlodějů je, stejně jako Temné Bratrstvo, ilegální. Cech Zlodějů do hry přibude až v budoucích updatech po launchi.

Jak mohla tato organizace přežít tolik let? Vláda se domnívá, že Cech slouží jako regulátor zločinu. Cech má svá pravidla, která musí každý člen dodržovat. I když má většina členů špatnou reputaci, členové se nemohou okrádat navzájem, krást chudým a nesmí vraždit lidi. Vláda si tudíž myslí, že je lepší mít takový regulovaný zločin namísto kriminální anarchie.

Cech se skládá z mnoha zlodějů, lapků, pašeráků, kapsářů a dalších, kteří si zvolili kriminální život. Organizace má dveře otevřené pro všechny, kteří preferují plížení a úskočnost bez ohledu na frakci, ke které vaše rasa patří.

Členové se specializují na krádeže rozličných věcí, a na půjčování peněz. Cech je také čas od času požádán, aby ukradl specifické věci za určitou odměnu. Cech se skládá ze specialistů na různé věci – přes odemykání zámků, dveří, až po tichý pohyb ve stínech. V Cechu je ale také mnoho dobrodruhů, kteří prozkoumávají zapomenuté ruiny v naději, že najdou něco cenného.

Obyčejný lid nemá organizaci příliš v lásce. S Cechem si nezahrávají, protože se bojí odplaty. Cechovní bezpečná místa jsou rozeseta po celém Tamrielu a členové tam mohou najít překupníky, u kterých je bezpečné prodat kradené zboží, a nakoupit zlodějské vybavení.

Všichni členové Cechu Zlodějů věří, že samotná Daedrická princezna Nocturnal je patronkou jejich organizace a ochraňuje její členy.

Členové Cechu získají přístup k rozličným benefitům. Budou moci vypáčit dveře do skrytých prostor a prodávat kradené zboží. Také získají přístup ke speciálním schopnostem Cechu Zlodějů.

final