Cech Mágů

DC

DC cechmage

Cech Mágů je jedním ze tří hlavních NPC-based cechů v Elder Scrolls Online. Členové studují a procvičují umění magie, sbírají knihy a rukopisy, a prozkoumávají magické artefakty. Cech Mágů byl založen Vanusem Galerionem na začátku Druhé Éry za účelem centralizování a kontroly nad do té doby nezávislými skupinami používajícími magii.

Na rozdíl od Temného Bratrstva a Cechu zlodějů je Cech Mágů naprosto legální organizací. Hlavní náplní práce Cechu je poskytování magických služeb obyčejným lidem. Každý může navštívit jejich obchody s lektvary, ingrediencemi, a jiným magickým zbožím. Lidé si dokonce mohou najmout mága na pomoc s jejich problémy. Mágové mohou také očarovat vaše zbraně, brnění, a jiné předměty.

Centrum Cechu Mágů se nachází v Cyrodiilu na tamní Magické Univerzitě. Cech je veden Radou Mágů a Arcimágem. Rada Mágů řeší všechny důležité otázky ohledně Cechu. Menší sídla Cechu se potom nacházejí v každém větším městě Tamrielu.

I když služeb Cechu může využít každý, členové dostávají speciální slevy. Členství v Cechu není ale jen o slevách – každý člen Cechu v Elder Scrolls Online může obdržet speciální úkoly a naučit se novým schopnostem.

Jak se stát členem?

 

I když je Cech veřejnou organizací, budete muset prokázat vše schopnosti a zájem o magii, abyste se mohli stát členy. Mágové budou chtít, abyste nasbírali několik knih napříč Tamrielem. Knihy mohou být nalezeny úplně všude: v jeskyních, táborech banditů, v domech a tak podobně. Pokud budete dostatečně cestovat a objevovat, určitě brzy splníte podmínky pro přijetí. Během vašeho pobytu v cechu budete postupovat na vyšší a vyšší hodnosti. Hodností je 10.


Mages Guild - Ability

  Mages Guild
Kouzla Tamrielského spolku mágů.
Ultimate Meteor
Aktivní Magelight
Entropy
Fire Rune
Equilibrium
Pasivní Persuasive Will
Mage Adept
Everlasting Magic
Magicka Controller
Might of the Guild

final