Cech Bojovníků

DC

DC cechmage

Cech Bojovníků je jedním ze tří hlavních NPC-based cechů v Elder Scrolls Online. Je to organizace profesionálních bojovníků a dobrodruhů. Jejich cechovní sílda se nachází v každém větším Tamrielském městě. Na rozdíl od Cechu Zlodějů nebo Temného Bratrstva je Cech Bojovníků naprosto legální. Cílem Cechu se poskytování místa, kde mohou válečníci cvičit, studovat, a získat práci. Cech byl založen Císařem, aby reguloval najímání žoldnéřů a získal částečnou kontrolu nad jejich výcvikem.

Cech založil Akavirský potentát Versidue-Shaie v roce 321 Druhé Éry. Cech se stal velmi brzy velice populárním. Lidé ze všech koutů Tamrielu si začali najímat profesionální bojovníky, aby za ně řešili jejich problémy. Popularita Cechu se dá vysvětlit hned několika způsoby: zaprvé, každý člen Cechu je silný bojovník, za druhé, Cech přijímá všechny zakázky, na jejichž vyřešení je potřeba síly a odvahy. Cech vám tudíž pomůže vyřešit většinu vašich problémů legální cestou. Potřebujete zabít nějaké přerostlé krysy? Nebo jste byli přepadeni bandity a potřebujete získat zpět něco z toho, co vám ukradli? Prostě si najměte Cech Bojovníků.

V době Elder Scrolls Online je Cech na vrcholu popularity a je respektován všemi obyvateli Tamrielu. Mnoho mladých mužů sní o tom, že se stanou členy tohoto společenství statečných válečníků, ale není to lehký úkol. Svět je nebezpečný, Daedrické nestvůry a nemrtví se objevují všude. Molag Bal se pokouší spojit Nirn a Oblivion s použitím jeho Dark Anchor, a hlavním cílem Cechu je zabránit mu v tom.

Jak se stát členem?

 

Musíte najít a zničit několik Dark Anchor, abyste dokázali svoji sílu a statečnost. Dark Anchory jsou chráněné Daedrami, takže to není lehké. Pokud se ale stanete členem, dostanete přístup se speciálnímu stromu schopností Cechu, a některé další výhody. Budete taky postupovat v hodnostech, kterých by mělo být celkem 10.


Fighters Guild - Ability

  Fighters Guild
Schopnosti Tamrielského spolku žoldáků
Ultimate Dawnbreaker
Aktivní Silver Bolts
Circle of Protection
Expert Hunter
Trap Beast
Pasivní Intimidating Presence
Slayer
Banish the Wicked
Skilled Tracker
Bounty Hunter

final