Temné Bratrstvo

DC

DC cechmage

Temné Bratrstvo je jedním z NPC-based cechů v Elder Scrolls Online. Je to slavná organizace profesionálních zabijáků a vrahů napříč Tamrielem. Jejich hlavní aktivitou je plnění takzvaných kontraktů. Lidé z celého kontinentu se této organizace velmi bojí. Temné Bratrstvo do hry přibude až v budoucích updatech po launchi.

Zajímavou věcí ohledně Bratrstva je fakt, že to není pouze obchodní organizace, je to i kult. Členové uctívají boha chaosu Sithise. Věří, že Sithis je jejich patron, a Matka Noci, lídr Temného Bratrstva, je jeho ženou.

Cech byl založen v neznámém roce někdy na počátku Druhé Éry. Původně vznikl jako odnož jiného slavného – avšak legálního – dunmerského Cechu zabijáků, Morag Tong. Morag Tong se v té době potýkal s neúspěchy, a tak se skupina ambiciózních vrahů odrthla a založila Bratrstvo. Změnili také jejich tradici uctívání – místo k daedře Mephale se začali obracet k Sithisovi. I když si mnoho lidí myslí, že Temné Bratrstvo a Morag Tong se stále ten samý Cech, není to pravda.

V době Elder Scrolls Online je Temné Bratrstvo mocnou organizací s mnoha sídly (Svatyněmi) napříč celým Tamrielem. Obyčejní lidé mají strach o Bratrstvu mluvit. Bratrstvo občas spolupracuje s Cechem Zlodějů, další nelegální organizací. Pokud je Vaším snem stát se zabijákem, tento Cech je přesně pro Vás.

Členové Bratrstva se budou těšit rozličným benefitům – Cech je mocný a bude Vám nabízet množství zajímavých kontraktů s ještě zajímavějšími odměnami. Členové také získají přístup ke speciálním schopnostem Bratrstva, které budou sedět všem, kteří mají rádi plíživé charaktery.

final