Novinky o statusu Císaře

| 15.8.2013 │ PvP| Rozhovory

Dnes se Nick Konkle, lead gameplay designer, vyjádřil podrobněji ke statusu Císaře. Z vyjádření vyplívá hned několik věcí, tak ho pojďme rozebrat ..

Císařem se stanete tehdy, pokud máte nejvyšší skóre z Vaší aliance. Skóre je odvozeno od řady faktorů, jako například jak úspěšný jste byl při dobývání, jestli jste léčili, zabíjeli, udíleli zranění, nebo jiné věci. Pokud máte nejvyšší skóre z Vaší aliance a Vaše aliance kontroluje všechny tvrze v okolí Imperial City – což je nesmírně obtížné, protože budete muset držet také obě „domácí“ tvrze vašich nepřátel – stane se z Vás Císař.

Jako Císař získáte množství bonusů včetně skillu, který bude mín JEN Císař, a který z něj odělá EXTRÉMNĚ silného bojovníka. Je zde velká šance, že jakmile se někdo stane Císařem, jeho vláda nepotrvá dlouho, protože bude v nejlepším zájmu ostatních aliancí ho z oné pozice sesadit tak rychle, jak jen to bude možné.

Co se tedy ve zkratce dozvídáme ..?

– Císař tedy bude jen JEDEN v JEDEN moment.

– Císařem se bude moci stát i léčitel, support, prakticky kdokoliv.

– Domovské tvrze jednotlivých frakcí v Cyrodiilu PŮJDOU dobýt.

– Císař bude silnější, než všichni ostatní titul s sebou tudíž ponese určité supersilné schopnosti.

Napsat komentář

Jak mít vlastní obrázek u komentářů

Zaregistrujte se na stránkách Gravatar.com, připojte si k účtu e-mail, který používáte na MMOzone.cz a nastavte si libovolný obrázek.

Snažte se v komentářích držet tématu, na rozsáhlejší diskuse je vhodnější naše fórum

Page 1 of 0