Novinka: Crown Crates

| 30.11.2016 │ CrownStore

Crown Crates jsou speciální bedny, které se budou dát ve hře pořídit za reálné peníze v Crown Store a to už od prvního prosince. Na oficiálních stránkách byly publikovány podrobnější informace s ukázkami první rare-edice itemů.

Po rozbalení „crates“ (bedny) vám mohou padnout 4 zcela náhodné odměny ve formě raritních a exkluzivních mountů, petů a jiných kosmetických vylepšení vaší postavy, jejichž hodnota je vyšší než cena jedné bedny. Také máte šanci k těmto čtyřem odměnám získat i pátý item. Mezi tímto způsobem získanými itemy se mohou objevit i raritní předměty, jež se daly v ESO Crown Store koupit v limitovaných a časově omezených edicích. Nabídka Crown Crates předmětů bude sezónní. Podle informací z oficiálních stránek se bude měnit čtvrtletně.

Další novou funkcí je, že budete moci „skartovat“ předměty a věci, které jste dříve získaly v rámci zakoupených balíčků a nechcete je dále využívat – např. jedy, lektvary, XP scrolly, boosty mountů „riding lesons“ a další itemy z kategorie „utility“. Za jejich skartaci získáte tzv. „Crown Gems“, jenž můžete využít k nákupům collectible předmětů dle vlastního výběru ze sezónních  Crown Crates.

Prvním tématem kolekce je „Storm Atronach“, tedy bleskový Atronach (golem). Jedná se o stvoření, jenž se řadí se mezi daedrické, i když není Daedrou.  Atronachů je několik typů podle konkrétní čisté substance, která ho tvoří – ohnivý, ledový, větrný, bleskový a „flesh“ (masový, svalový).

CENÍK:
1 x Crown Crate = 400 Crowns
4 x Crown Crates = 1500 Crowns
15 x Crown Crates = 5000 Crowns

 

Ukázka první kolekce Crown Crates – Storm Atronach

 

Storm Atronach Bear

Obrázek 1 z 9

Storm Atronach Bear

Zdroj informací: www.elderscrollsonline.com

Napsat komentář

Jak mít vlastní obrázek u komentářů

Zaregistrujte se na stránkách Gravatar.com, připojte si k účtu e-mail, který používáte na MMOzone.cz a nastavte si libovolný obrázek.

Snažte se v komentářích držet tématu, na rozsáhlejší diskuse je vhodnější naše fórum

Page 1 of 0